Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt olvastam, hogy a nap nagy...

Azt olvastam, hogy a nap nagy részét átalusszák a babák. Ehhez képest az enyém folyamatosan mozgolódik. Ilyenkor álmában mocorog? 31 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Ezen kívül azon gondolkodtam, hogyha elvileg a baba "szól", ha kényelmetlenül ülök vagy fekszek neki, honnan tudom, hogy azért mocorog, mert kényelmetlen neki, vagy amúgy is éppen mocorogna?
2008. okt. 7. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A babák álmukban is mocorognak. Az enyém is a nap nagy részében mocorog. Az én babám fejjel lefelé van már, és ha pl ülök, akkor beakasztja a bordáimba a lábát és megfeszíti magát, ha pedig oldalt fekszem, és nyomom, akkor olyan érzés,mintha böködné az oldalamat, ezekről a mozgásokról tudom, hogy nem tetszik neki valami, ha helyet változtatok abbahagyja. Általában ha reklamálnak, akkor az kissé fájdalmas mozgással teszik szerintem. Boldog babvárást! 32 hetes kismama.
2008. okt. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha kényelmetlen neki, akkor erősebben jelez, fáj. legalábbis én akkor vettem észre, mikor a tűzhely előtt álltam, valószínűleg megérezhette a meleget, és a vesémbe talpalt. Aztán egyszer nagyon hülye pózban aludtam, nyomhattam, szintén fájdalomra ébredtem. Az meg nagyon jó, ha sokat mocorog, mert azt jelenti, hogy fejlett az idegrendszere. Sok boldogságot!
2008. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!