Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, aki vérzés mellett...

Volt olyan, aki vérzés mellett használta az utrogestan hüvelytablettát?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok és 5 napja utrogestan hüvelykúpot használok 3*2 adagban. Előtte 2 napig mensi erősségű vérzésem volt, azóta pecsételés, hol barna, hol piros. De mivel egyelőre él a baba, még használom az utrot és fekszem. Ma olvastam, hogy a hüvelytablettát nem szabad vérzés mellett használni. Én 5 napja úgy használom, doki nem mondott semmit erről... Ma szeretném felhívni megkérdezni, de még nem értem el. Tapasztalatok?

2016. dec. 14. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pecsételésre kaptam 3*2-t és mellette még 5-6 napig pecsételő vérzésem volt, tehát gyakorlatilag én is így használtam. Azóta még csak 7 hetes vagyok, azóta is hasznàlom.
2016. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Barnázás vagy pecsételő vérzésed van? Mióta az utrot használom nekem ez is, az is. Tavalyi terhességemben "csak" barnázásom volt, akkor is hüvelykapszulát használtam a barnázás mellett. De most nekem előfordul pecsételő vérzés is, ezért bizonytalanodtam el.


Sajnálom, hogy Veled sem minden felhőtlen! Pihensz is? Én már szét pihentem magam. :)

2016. dec. 14. 11:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Én még csak 2 nap múlva leszek 7 hetes. 5 napja használom az utrot.
2016. dec. 14. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Vérzésre és barnázásra is felírják.
2016. dec. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen-igen tudom, hogy felírják csak vajon hüvelyen át használjam, ha továbbra is van pecsételő vérzésem. Ez foglalkoztat most, mert azt olvastam, ha hüvelyi vérzés van, akkor szájon át kell alkalmazni,
2016. dec. 14. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem inkább csak pecsételés volt. Igen, az eleje óta itthon vagyok, már az agyamra megy a pihenés :)

Szerintem hívd fel az orvosodat és kérdezd meg, az a biztos.

2016. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!