Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnerot úgy is jó ha nem...

Magnerot úgy is jó ha nem rágom szét?

Figyelt kérdés
Nem szeretek gyogyszert szétrágni!

2016. dec. 14. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy jó.

Amúgy én sem rágtam szét, meg a vastablettát amit írtak, azt sem, pedig az is rágótabletta volt. Egyszer próbáltam, borzalmas volt.

2016. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A magnerotot szét lehet rágni? Nejem úgy sokkal jobb lenne, ha viszonylag normális íze van.
2016. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem szeretném rágni, igaz nincs panaszom csak már korán nyilik a méhszály azért kaptam!
2016. dec. 14. 16:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi íze, így szétrágom és gyorsan lenyelem vízzel. Nem muszáj szétrágni, olyankor lassabban szívódik fel.
2016. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30. Hétig vízzel nyeltem le.. Nem is gondoltam volna hogy rágó tabletta.. Mikor kórházban voltam egy kismama mondta hogy elrág egy Magnerotot.. Akkor döbbentem le hogy én végig le nyeltem... De úgy is hatott.
2016. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is véletlenül hallottam egy másik kismamától h rágótabletta...nincs az az isten hogy mégegyszer szétrágjam.Majdnem elhánytam magam.
2016. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Méhszály nyílásra kaptad a magnerot? Mire jó még mert én meg állitólag azért mert hogy kemény a hasam de furán nézezt közbe a doki.
2016. dec. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ignis Subdialis ***** válasza:
A magnézium a vastagbélből szívódik fel, így meg kell tennie előtte vagy 6 méternyi utat a vékonybélben, vagyis nem igazán számít, hogy szétrágod-e vagy sem.
2017. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!