Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ebből még jó hír?

Lehet ebből még jó hír?

Figyelt kérdés
2 napja csináltam hcg tesz tet, a control csik mellett teljes hómező,ma ismét csináltam és egy nagyon haloványka csik előjött! Lehet bízni abban hogy ez még jobban erősödni fog és végre sikerült?

2016. dec. 15. 09:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet csináltál? Vannak olyan fajták, amiken megjelenik egy szellemcsík, mert rossz minőségű és a semmitől is elszíneződik. De szerencsére nem sok ilyen gagyi teszt van, szóval nagyon nagy a valószínűsége, hogy ha nem káprázik a szemed, akkor jó korán elcsípted a terhességet :)
2016. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A fertinetről rendeltem a tesztet,nem a legjobb,tudom,van clearblue tesztem is de azt még nem szeretném ellőni! 2 nap múlva ismételek,addig pedig ezerrel reménykedek :)
2016. dec. 15. 10:03
 3/15 anonim ***** válasza:
Kesik mar?
2016. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Még nem, hétfőre nem várom! Tudom korai...de nehéz a várakozás
2016. dec. 15. 10:10
 5/15 anonim ***** válasza:
Legkorábban akkor hétfőn tesztelj. Csak felidegesíted magad feleslegesen a korai teszteléssel.
2016. dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy hettel korabban teszteltel.
2016. dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A clearblue-t ne is használd el ilyen korán! Igazából arra csak akkor érdemes pénzt kiadni, ha azt szeretnéd tudni, hogy nagyjából mennyi idős terhes vagy. Nekem az xepil vált be többször is. Sosem hazudott. HA késik, várj még legalább 3 napot és csinálj egy xepil tesztet. Rossmannban kapható. Vagy ugyanitt kapható facelle teszt, ezt nem próbáltam, de sokan jó véleménnyel vannak róla.
2016. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor lett csikos,amikor volt baba,szoval igen nagy valószínűséggel hozott a fa alá a Jézuska egy kis babát:) Ne zavarjon,hogy halvány..megsugom ez a fajta nekem még a 8.héten( kipróbáltam direkt) sem lett két egyforma csikos. A clearblue viszont már az 5.en is. De ettől függetlenül szeretem,mert viszonylag olcsó és megbizható. A halvány csik is csik:) Vigyázz magatokra!
2016. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Míg nem késik, ne tesztelgess, mert nagyon sok a kémiai terhesség, tehát most pozitív de ugyanúgy megjön és az a nagy csalódás.
2016. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Tudom hogy korai,meg is fogadtam hogy csak késés napján tesztelek,de sajnos nem sikerült kivárnom! Akkor hétfőn tesztelek újra
2016. dec. 15. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!