Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok? Lehet ebből...

Mit gondoltok? Lehet ebből pozitív teszt?

Figyelt kérdés
3 éve próbálkozunk, de eddig hiába. 2. closty kúrás hónapom, ultrahangos időzítéssel. Ciklus 25. napján vagyok (ált.30. napra jön meg). Feszül a hasam, a hőm 36,6-36,8 között mocorog (magamhoz képest fent), és sok, fehér, krémes folyásom van. Puffadok is és 2 napja sírok mindenen. Tapasztalataitok alapján van remény? Sajnos nincs más tünet. Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. nov. 29. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Amig nem jon meg van remeny. Van valamilyen betegeseg , hogy ilyen regóta pròbàlkoztok? Szedtek vitaminokat amikre szukseg van ? Nekunk csak e vitaminra volt szuksegunk es b komplexre ra masfel honapra ossze is jott. :) nagyon drukkolok. Sok kitartast es erőt kìvànok!! Szerintem ezek terhes gyanus jelek is lehetnek!!!:)
2016. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Indokolatlanul magas prolaktin szint miatt rendszertelen ciklusaim voltak, április óta a bromocriptin rendbe hozott. A páromnál mindent rendben találtak. 2 hónapja ultrahangos vizagálatokra járok, closty és estrofem szedése mellett. az e-vitamin is megy. az orvos azt mondta mindkét hónapban, hogy tökéletes feltételek. de a sokat emlegetett mellfájdalomnak és émelygésnek nálam nyoma sincs. Nem tudom, hogy ezek a gyógyszerek vannak-e hatással a tünetek hiányosságára. Tudom, hogy a teszthez még korai, ki akarom várni a hétvégét.
2016. nov. 29. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
a facebookon Istenítik a trimeszter terhesvitamint, sokaknál több év után jött ezzel a vitaminnal a baba, egy próbát megér
2016. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a trimeszter csak bekavart.de az igaz, hogy tobbsègnek segìt! :) :((

Mellfajdalom nalam sem volt. Sot.. csak tipikus menzesz elotti tunetek.

2016. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Erről még nem hallottam. köszönöm, utána olvasok.
2016. nov. 29. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is 2 clostys kúrán vagyok túl, de mégis megjött, pedig a hőm szépen fent volt 37 fokon. Puffadtam is, meg folyásom is volt. De remélem, neked baba lesz a háttérben!:-)
2016. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!