Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őszintén mondjátok meg. Nincs...

Őszintén mondjátok meg. Nincs már sok remény, hogy baba legyen ebből a petezsákból igaz? Természetes vetélést lehet valamivel siettetni?

Figyelt kérdés

Eléggé összezuhantam, lehet tisztán sem tudok gondolkozni.


Ma voltam ultrahangon 5+5 naposan és csak egy 4mm petezsákot láttak. Doki mondta, hogy adjunk neki még időt.


De én tudom azt, amit ő nem. Tudom, hogy nekem rendszeres 28-29 naposak a ciklusaim. Azt is tudom, hogy akkor voltam a 9. napon petevezeték átjárhatóságin, ahol már látott tüszőt.

És azt is tudom, hogy a ciklusom 16. napján voltunk utoljára együtt a férjemmel, utána elutaztunk. Azután meg már nem mertem.


Ezek alapján a 4mm petezsák nagyon pici és bizony itt nem lesz semmilyen baba. :((


Nem szeretnék feleslegesen reménykedni, hogy 10 nap múlva megint pofára essek.


A természetesen vetélés, amikor magától kiürül, azt lehet segíteni valahogyan? Vagy mindenképp egy missed ab műtetem lesz?

:(



2016. nov. 14. 14:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
7-ből 6 terhességem menses előtt pár nappal fogant. Mikor teszteltél pozit? Én ahhoz viszonyítanék.
2016. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Már régen teszteltem pozit. Még ez is az mellett szól, hogy nem fejlődik.

Kerek egy hete teszteltem, tehát a ciklusom 33. napján.


nem lehet késői fogantatás, mert akkor a férjemmel már nem voltunk együtt. Tudom. .(

2016. nov. 14. 14:49
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező, előszöris őszintén sajnálom amit most érzel, amibe most vagy... tudom mert átéltem én is már ezt !

DE!!! azt azért elmondanám, hogy a fogantatás időpontja nem egyenlő az aktus időpontjával... hiszen a spermiumok akár 72 órát is kibirhatnak odabent várva a megfelelő a megérett petét.


Nem akarok hiú reményeket kelteni benned, ne értsd félre.. de ha te nem reménykedsz , akkor még is ki fog ?? persze tedd bele a pakliba azt hogy megtörténhet az is amit írtál... DE a reményt add fel kérlek!


Mondom ezt úgy hogy nekem nem jól végződött sajnos. de végig bizakodtam úgy, hogy közben tudtam jól kicsi az esélye ! De hátha valami csoda folytán mégis...


"Egy együttérző "

2016. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
23%

Azt mondjuk megmondhatnàd,hogy honnan tudod mikor volt a fogantatàs pontosan és azt is hogy mikor àgyazódott be.


Ha ennyire paràzol akkor mi a faxnak rohansz dokihoz a 6.hét előtt,sőt a 8.hét előtt.


Ha meg te mindent tudsz,amit a doki nem,akkor miért mész dokihoz.


A vetélés vagy megindul vagy nem. Senki nem fogja tudni megmondani. Van akinek a 12. hétig nem indul meg és ott derül ki,hogy nincs szìvhang. És olyan is van akinek él az embriója de mégis megindul a vetélés. Siettetni meg nem lehet.


Ilyen hozzààllàssal minek akarsz gyereket? Vagy majd ha most minden oké, de mondjuk kiderül,hogy van esély arra hogy down kóros akkor elveteted biztos ami biztos,mert te tudod,hogy beteg?!?!?!?


Elhiszem,hogy szar gyerekre vàrni,meg vetélésen àtmenni,de könyörgöm szedd màr össze magad. Egyrészt temeted az élőt,màsrészt pedig akkor lehet megküzdeni bàrmilyen problémàval,ha van probléma.


Azt meg azért mond màr el nekem,hogyha a dokinak nem.hiszel hogy adj időd a babànak, akkor itt majd az ilyen olyan történetek alapjàn hinni fogsz valakinek????


Ha 17-19-én megtörtént a fogantatàs, aztàn 28-31-én a beàgyazódàs,akkor miért is ne lehetne csak 4mm a petezsàk?

Mert ez esetben csak 5 hetes vagy.


Nekem a 8.hétig minden babàm kisebb volt. Szìvhang is csak a 7.héten volt. Na és? Nem a méret szàmìthanem hogy fejlődik e a terhesség,ezt meg egy uh-ból nem.lehet kiderìteni.

2016. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! nagyon ramattyul érzem magam, de szeretnék minél hamarabb túl lenni ezen.

számoltam azzal is, hogy a spermiumok tovább életképesek, de nem hinném, hogy pont az én 39 éves férjemnek lehetnek 72 óránál tovább életbe maradó sejtecskéi.

szerintem ez tök reménytelen és 10 napot kell várnom.

2016. nov. 14. 15:04
 6/30 A kérdező kommentje:
2: azóta sikerült neked?
2016. nov. 14. 15:05
 7/30 A kérdező kommentje:

4: te aztán tudod vigasztalni az embert.

köszönöm szépen, és nem, nem vetetném el, ha down kóros lenne.

van már gyermekem.

és mivel nem hónapok óta várjuk a babát, ezért sajnos már tudom, hogy mikor kell nézni valamit, mikorra esik ez az, szóval tisztában vagyok a dátumokkal.

2016. nov. 14. 15:08
 8/30 A kérdező kommentje:

a ciklusom 33. napján volt pozitív a tesztem.

nem tudom, most elbizonytalanodtam.

de hát a 9.ciklusnapon látott a doki egy tüszőt.

az csak 10 nappal később repedt volna meg?

ez annak a lehurrogó válaszolónak ment.

igyekszem össze szedni magam, csak nehéz

2016. nov. 14. 15:16
 9/30 anonim ***** válasza:
50%
Én még nem temetném.1 héttel kisebb,az belefér még az elején szerintem.Próbálj meg pozitivan gondolkodnim
2016. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
2 elzáródott petevezeték mellett, 2 sikertelen lombik után teszteltem pozitívat. Az 5. héten voltam orvosnál, az orvos még petezsákot sem látott. Azt mondta, valószínű, hogy méhen kívüli. Elküldött Hcg vérvételre. A vérvétel eredménye sem lett jó. 2 nap múlva az orvos hívott, hogy azonnal menjek, mert ezzel az eredménnyel biztos, hogy méhen kívüli és bele is halhatok. Aznap csinált egy ultrahangot, hogy megtalálja-e, és méhen belül volt. Szívhang még nem volt, a petezsák is nagyon kicsi. És én is tudom, hogy pontosan mikor voltam együtt a férjemmel, mert abban a hónapban egyszer voltunk együtt külföldi munka miatt. E szerint is nagyobbnak kellett volna lennie. Azóta a 34. héten vagyok. Egészséges, jól fejlődik. Ne add fel! Szerintem még van remény.
2016. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!