Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti meddig terveztek dolgozni?...

Ti meddig terveztek dolgozni? Hányadik héten, vagy hónapban szeretnétek befejezni a munkát?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 hónappal korábban akartam eljönni, végül a 34.hétig bírtam. Végül pont egy hónapom maradt, mert 38. héten megszültem.
2016. dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én szerencsére dolgoztam, amíg akartam, mert végig nagyon jól voltam.

37. hétig sörözőben pultosként. Végül a kiírt előtt 3 nappal szültem.

2016. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én 35. hétig dolgoztam, 38+3-n szültem, de végig teljesen problémamentes volt a terhesség. Még hányingerem sem volt sosem.
2016. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35 hétig terveztük, 31 hétig ment. Nagyon vizesedtem 😕
2016. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vasárnap töltöm a 35. Hetet és jövőhéten még dolgozom , kinai büfében pultosként. Ha nem az ünnepek jönnének maradnék hónap végéig. De így marad a pihenés aztán lassan már szülni kell menni 😊
2016. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele, maradok amíg tudok. Nálam nem is a munka volt megterhelő a vége felé, hanem bejárni. Budapestre ingáztam naponta, nem messziről, (Kismaros)de a városi dugóban evickélve töltött idővel megspékelve ez már volt vagy 80-90 perc/ per út, egy nap kétszer, így a 33. héttől kezdve már nem jártam be, viszont távmunkában még elláttam rendesen a feladatom a szülés előtt 3 nappal is. Utána persze nem volt időm, csak heti pár órában, fél éves korától emeltem az otthoni munkát fokozatosan, persze úgy, hogy a gyerek ellátásában, napi rutinjában semmiféle akadályt ne okozzon és 2 éves volt, mikor visszajöttem 4 órában, óvoda alatt 6 órás munkám volt, mióta iskolás teljes munkaidő újra. Tudom, mákom van, nem sűrű a családbarát munkahely, no meg olyan munkakör sem árt, ami végezhető home office-ban.
2016. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 30. hétig tervezem, mert elég stresszes a munkahelyem, valamint akkor fogunk költözni az albérletből a házunkba. Úgy vagyok vele, hogy a ház berendezése és a terhesség elég nekem egyszerre.
2016. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most olyan rosszul èrzem magam.èn is dolgoznèk,hònapokig mèg.6hetes vagyok,barnàztam,doki azt mondta pihenjek,ne erőltessem meg magam.a melòhelyen viszont pakolásznom is kell nèha napi 2-3karton üdìtő,tele sörösrekesz,egyebek,igy azon gondolkodom,hogy feladom a munkàt.
2016. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8as, ezt nem szabad, rekeszeket hogy pakoltathatnak veled? Vagy nem tudjak, hogy babat varsz? Ebbol nagy baj lehet :S
2016. dec. 15. 22:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a 12.hétig dolgoztam. De csak azért mert 2-3 éves gyerekek közt dolgoztam napi 7 órát, akik olykor nem épp egészségesen jártak.
2016. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!