Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mélyen fekvő, de a méhszájat...

Mélyen fekvő, de a méhszájat el nem érő lepénnyel mehet a természetes szülés?

Figyelt kérdés
32 hetes kismama vagyok, a 12. héten mondták először, hogy a méhlepény mellső fali és eléri a méhszáj szélét. Nagyon aggòdtam mert még a 26. héten is ugyanott volt. Most, a 32 hetes uh-n mondták hogy feljebb ment, egészen pontosan 42 mm-re van most. A szonográfus szerint ez már nem vészes. Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel? Fog ez még feljebb menni, vagy ha itt marad akkor már ez is jó? Nem volt egyébként semmi panaszom eddig, semmi vérzés, görcs.
2016. dec. 17. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem így volt, huvelyi uton szultem. A lenyeg, h me fedje a mehszajat.
2016. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is igy volt.

A méhszájhoz tapadt nem is tudom mar hogy volt de nekem nagyon lent volt.

a szonográfus azt mondta hogy ne aggódjak fentébb megy, nem ment...

Semmi bajom nem volt. 41 majdnem a 42 hétre szültem és valahogy el is felejtettem ezen aggódni az meg eszembe se jutott nem tudom úgy megszülni. Biztos mert 1 baba volt.

Szóval neked fentébb van ne aggódj!

:)

2016. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a harminc-valahányadik heti UH-n 6 mm-t mértek, mondák, hogy nem túl jó. Mikor bementem szülni, akkor is készült UH, közvetlen a szülés előtt, ott is mondták, hogy ott van a méhszájnál, de most már nem lesz gond, mert a baba feje tamponálja a vérzést, ha lenne esetleg.

Nem is lett semmi gond a szüléskor belőle.

2016. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!