Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok véleményére lennék...

Azok véleményére lennék kíváncsi akik nagyon korán voltak uh, a doki még nem látott semmit, Minden rendben volt?

Figyelt kérdés

Apapíron annyi van méhnyálkahártya 10 mm

Teszt pozitív

2016. nov.14. -én volt meg utoljára Ciklusom 32-33-35 nap változó


2016. dec. 20. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Tíz nap késés után mentem dokihoz, pozitív teszttel. De még akkor se látott semmit.

Egy hét múlva volt újabb uh, addig kért a doki egy hcg vizsgálatot vérből, ami egyértelműen igazolta, hogy terhes vagyok.

Minden rendben volt/van, egyszerűen csak annyi történt, hogy középidő után fogant jócskán.


30 hkm

2016. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

bizonytalan ciklushosszal, clostis ciklus 35. napján volt uh, amikoris 1,7 mm-es FELRITKULÁS volt csak a képen. doki tippje szerint valahogy a beágyazódás után lehetett 2-3 nappal maximum.

7 nap múlva 4-5 hetesre tippelt uh-képpel (és már látható szikhólyaggal) engedtek haza a kórházból.

újabb 7 nap múlva már volt ülőmagassága :D és sejthető szívhangja <3

ma 6 éves 6 napos nagy cula :D

2016. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38 napi késésnél lett pozitív a teszt következő héten mentem. De csak petezsákot látott. Minden rendben volt / lett / van 37+3 hkm
2016. dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat

Parázok hogy minden rendben legyen 😊

2016. dec. 20. 14:45
 5/9 A kérdező kommentje:

31. Napon pozitív volt a teszt 36.-on voltam Uh-N

Annyi lett a papírra írva mnyálkahártya 10mm

Remélem csak nagyon korán mentem és minden rendben lesz

3. Baba lenne

Az 2. Problémás terhesség volt és vetélésem is volt már

Ezért mentem ilyen korán

2016. dec. 20. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem november 5.én jött meg 36 naposak a ciklusaim és december 7.én már délutáni vizeletből pozitív tesztem lett. A kórházba 28.ra kaptam időpontot viszont 12.én elmentem magándokihoz aki hasi uh-val megnézett és mivel üres volt a hólyagom így azt mondta nem kivehető de talán lát ott egy petezsákot (cisztát és a méhen kívüli terhességet kizárta) de hogy hány cm hasonlók semmit sem tudtam meg. 8nap és megyek akkor már remélem szívhang is lesz.
2016. dec. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ludmilla8 válasza:
Én 4,5 hetesen csináltam tesztet, aznap mentem is orvoshoz. Első terhesség, nem tudtam, hogy hogyan működik a dolog, mikor kell uh-ra menni. Az orvos azt mondta, hogy hamar csináltam a tesztet.. Petezsák kezdeményt látott, 3 hét múlva kellett visszamennem. Akkor már volt szikhólyag, 8.8 mm-es embrió és szívhang is! :) Ne aggódj, várj még pár hetet, addig is pihenj és szedj terhesvitamint. Mi pénteken leszünk 11 hetesek :)
2016. dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 😊

Kedves utolsó!

Sajnos olyan nehéz várni pedig a 4. terhességem 😊

Volt már vetélésem, a 2. Lányommal véreztem a terhesség

Elején, remélem most minden rendben lesz!

2016. dec. 22. 09:51
 9/9 Ludmilla8 válasza:
Sajnálom és megértelek. Szurkolok! :)
2016. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!