Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diéta terhesség alatt? Főleg...

Diéta terhesség alatt? Főleg ebben az időszakban, valaki figyel a kilokra?

Figyelt kérdés
2016. dec. 25. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Pont karácsony előtt volt a terheléses cukorvizsgálat, aminek az eredménye nem lett jó. Így onnantól a szülésig diétáztam, ami nem egyenlő a fogyókúrával, viszont ugyanaz a hatása. Ch diéta, nem voltam soha éhes.
2016. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ch diéta?Ez mit takar pontosan?Irnál többet róla?Nem akarok fogyókúrázni,hogy is tehetném terhesség alatt,de nem akarok 15-20kilot sem hizni.
2016. dec. 25. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:
160 grammos szénhidrát diétán voltam én is, mert kicsit magas lett a terheléses cukrom. Addig majdnem tíz kilót hiztam (pedig alig ettem, bazi sokat voltam rosszul), a diéta utan egy deka nem jött rám.
2016. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Én pont akkor lettem terhes, mikor 1 hónapja fogyókúráztam kalóriaszámlálással, de nem drasztikus csökkentés volt. Azonnal abbahagytam, szerintem veszélyes. Az nem baj, ha a szénhidrátra figyelünk (bár őszintén szólva én mindennek örülök, amitől nem vagyok rosszul), de min. 12 kiló hízra számítani kell. Ennyi a baba, a méh, a magzatvíz és a többlet vér súlya.
2016. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Súlyfelesleggel kezdtem el a terhességet. Odafigyeltem nem akartam sokat hízni. 38 hetes vagyok 4 kilót híztam
2016. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Másodikkal 10kg-ot híztam és 3850g-al született.

A terhességet 51kg-ról kezdtem. 160ch "diétán" voltam, mert startból IR-es vagyok.

2016. dec. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt is lehet diétázni, van, akinek kell is, pl. a cukor miatt, vagy a komoly túlsúly miatt, de olyankor orvosi felügyelet/ellenőrzés kell, és egyeztetni kell a módját. Koplalni nem lehet, de arra odafigyelni, hogy mit eszel, arra igenis kell, ha ennél több diéta kell, akkor első körben a nőgyógyászt kell megkérdezni a lehetőségekről.
2016. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!