Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bp-i vagyok és XV. Kerülti....

Bp-i vagyok és XV. Kerülti. Orvost kit ajánlotok? Olyat keresek akivel olyan korházban szülhetek majd ahol jó neonatológia van mert ha baj lenne nem szereték elszakadni babámtól. (ne legyen rá szükség persze! )

Figyelt kérdés

a régi MÁV-ot(ÁEK) dícsérték de a ott ki? vagy más ötlet?

ja és azért az is szempont hogy nem tudok nagyon sok pénzt fizetni a magánrendelésekért...


2010. máj. 3. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is XV. kerületi vagyok és a SOTE I-re járok.

(VIII.ker Baross u.)

Ott az összes orvos profi és úgy tudom, hogy a neonatológia is jó. De tényleg ne legyen rá szükség!

Ha utána nézel a klinikának és szimpatikus szívesen ajánlok orvost is akinek van magánrendelése és abszolút reális áron. Ha érdekel írj privit, mert ide nem szeretném kiteregetni a nevét és az árait.

Hány hetes vagy?

2010. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia

én a volt Máv-ban szültem, februárban

Aszódi Melinda az orvosom, maximálisan meg voltam vele elégedve, ugyan nem cseverészős, és mosolygós, de mindent alaposan a számba rágott, nem pénzéhes, két lánya van

magánrendelése is van, a Moszkva térnél


elvileg a kórházba is lehet menni hozzá vizsgálatokra, de a recepción nagyon odafigyelnek arra, h csak odatartozó beteget engedjenek be

2010. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!