Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs szívhang 10 hetesen,...

Nincs szívhang 10 hetesen, biztos, hogy meghalt a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma voltam 10hetes UH-n, ahol a vizsgáló kijelentette, hogy a babámnak nincs szívhanja. Járt már valaki közületek így? Orvos nem vizsgált meg, csak odaadta a beutalókat a vérvételre és az altatóorvoshoz, mondván miután megvannak az eredmények, menjek vissza a műtétre, de műtét előtt azért még csinálnak UH-t, hogy biztos legyen a dolog. Dec. 6-án voltam ezelőtt UH-n, akkor minden rendben volt. Nem görcsöltem, nem véreztem a papírra azt írták rá, hogy crl 22mm. Szerintetek van rá esély, hogy valami miatt nem hallotta a hölgy a szívhangot, vagy már biztosnak kellenne vennem, hogy meghalt a babám? Holnapra kaptam időpintot egy magán nőgyógyászhoz, lehet hogy csak pénzkidobás?

Előre is Köszi mindenkinek.


2016. dec. 27. 18:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell vérezni és görcsölni egy ilyenhez, nálam is ez volt, csak nekem a 7. héten már volt szívhang, 10 hetesen meg már nem. A saját megnyugtatásodra mindenképpen menj el magán dokihoz, szerintem megéri a "pénzkidobást".

Ha érzel terhességi tüneteket, akkor még lehet remény (bár a hcg lassan ürül ki), de én pl. észre is vettem, hogy megszüntek, csak nem tudtam, hogy az baj.

2016. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos van ilyen. A 22 mm-es CRL 8 hetes es par napos terhessegnek felel meg, valoszinuleg addig fejlodott az embrio, de akkor leallt a szivmukodes.

Nalam majdnem ugyanez volt, keres 8 hetesen voltam uh-n, 18 mm-es ulomagassagu volt jo szivmukodessel. 3 hettel kesobb ismet uh, 21 mm (tehat az elozo uh utan par napig fejlodott csak) es nem volt szivmukodes mar.

Lassan urult ki a progeszteron a szervezetembol es a hcg is, emiatt nem indult meg addig a veteles es a tuneteim is meg javareszt megvoltak.

Nagyon sajnalom!

2016. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
10-es valaszolo: persze nagyon jo lenne, ha a kerdezonel is hasonlo tortenne, de annyiban mas a sztoritok, hogy nalad kompletten az embriot nem talaltak elsore, a kerdezonel viszont az megvolt, hiszen meg le is mertek. Szivpulzalast nem talaltak mar, holott elotte volt. Azt nem nagyon lehet elteveszteni sajnos...
2016. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelne a pénz, elmennék mégegy vizsgálatra. Volt már olyan a történelemben, hogy tévedett egy vizsgálat. Pont ismerek is valaki, akinek szintén már megvolt a beutaló, aztán mégis élt a baba.

Nem reményeket akarok benned kelteni, de én megnézetném, mielőtt végleges beavatkozás történik.

2016. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Elmegyek ma a magán dokihoz, ne értsetek félre, nem a xsodában bízom, de orvos az nem vizsgált meg, csak az uh-nővér. Először hasi uh-t csinált, ahol nem találta a picit, majd utána hüvelyit, akkor már látta. No meg szeretném tudni mi vár rám műtét előtt és után.Egyébként ennél a manónál semmi sem normális: amikor 1x voltam dokinál, azt mondta, kizárt, hogy terhes legyek, és tessék mégis...:-(
2016. dec. 28. 12:00
 16/19 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi volt a dokinál.
2016. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál? Mi volt?
2016. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok, voltam: spontán vetélés, nincs magyarázat, csak megtörtént :-(. Hétfőn bemegyek a kórházba a műtétre. Még nem tudom, mi vár rám, milyen lesz utána, csak annyit, hogy szeretnék minél hamarabb túl lenni rajta, és itthon lenni. Van egy három éves kislányom, miatta és a férjem miatt is erősnek kell lennem. Arra gondolok, vigasztalom magamat, hogy ha beteg volt a pici, talán jobb is így, és ha nagyon de nagyon nagy szerencsénk van, jövő karácsonyra hátha kapunk a fa alá egy kisbabát.
2016. dec. 28. 17:57
 19/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Jól tetted, hogy elmentél. Fel a fejjel!
2016. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!