Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babát várók, mit...

Második babát várók, mit éreztek a magazt iránt? Mennyire kötődtök hozzá? (esetleg két gyerekes anyukák tapasztalatait is zsivesen fogadom)

Figyelt kérdés

Második babámat várom, és nyagyon vártam, hogy megfoganjon a picúr, legalább anyira vártam, mint a fiamat.Sőt még egy babát szeretnék majd.Csak néha ránézek a kisfiamra, és olyan nagy szeretetet érzek iránta, és olyankor úgyérzem, nem kötődöm annyira a babához, mint a fiamhoz!:(És félek, hogy esetleg a picúrt nem fogom majd annyira szeretni, vagy esetleg majd őt előrrébb helyezem.Nem akarok különbséget tenni a két gyerkőc között.Érez még valaki rajtam kívül így? Ez megfog változni?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 3. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:

tapasztalatom sajnos nincs, de engem is nagyon foglalkoztat a kérdés. Első babámmal vagyok itthon, 3 hónapos, karácsonyra szeretnénk újabb pozitív tesztet a fa alá tenni, de annyira szerelmes vagyok a fiamba, hogy félek attól, hogyan fogom szeretni a kistesót. És ezt még tetézi az is, hogy nehogy majd a nagyhoz hasonlítgassuk a kicsit: ő ezt már ekkor csinálta, ő már ebben a korban ilyen meg olyan ügyes volt, a kicsi miért van lemaradva stb. Mindenesetre nem hátrálok meg, tartom magam a kistesóhoz, aztán valahogy majd megoldódik a helyzet. 3 babát szeretnénk mi is.

Szerintem megváltozik majd a helyzet teljesen, hiszen már két babád lesz, és minden idődet az fogja lefoglalni, hogy beoszd a napodat, hogy mindahány gyermekre egyenlő idő jusson. Azt hiszem, egygyermekes anyukákként egyelőre még nem tudjuk el sem képzelni, hogy lehet több gyermeket egyszerre szeretni.

(A)

2010. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van! :)Köszi a választ!

És nektek meg majd sok sikert! :)


22 hetes kismami

2010. máj. 3. 17:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia, én is a második babámat várom. A szereteted meg fog nőni, nem kell kettéosztani a meglévőt :) Mindkettőt fogod szeretni, csak mindkettőt másképp. Ne félj, minden jó lesz :)

Akaratlanul is össze fogod őket hasonlítani, de attól még ugyanúgy szereted majd őket.

2010. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok. Ugyanezeket érzem most terhesen és nagyon félek, remélem csak vaklárma az egész és minden rendben lesz :(((


Sokat segítettem! :D

2010. máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a 17:40essel értek egyet!Mindkettőt imádni fogod csk másért,máshogy:-)))mert nem egyformák ahogy az ujjunk se!:-)
2010. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van már két fiam (24 hós és 3 hós), mindkettőt imádom!!

Nyugi, szeretetben nem fogsz különbséget tenni közöttük. A velük töltött idő már más kérdés, de muszáj valahogy beosztani!

2010. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem attól nem kell félned,hogy nem fogod szeretni.

Mikor megszületett az első kisfiam,nem öntött el azonnal a határtalan szeretet,persze szerettem,de aztán napról napra egyre jobban.Most a második kisfiamat várom és biztos vagyok benne,hogy most is így lesz.Barátnőmnek 5 gyereke van és mindet szereti.

2010. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem is foglalkoztam nap mint nap ez a kérdés.22. hétben vagyok és kislányom 2 éves lesz m iremegszületik kistesó.Minden percben csak vele foglalkozom, nem tudom milyen lesz még egy cseppecske körölöttünk.

Mit kezdek két gyerekkel??????????? :-)

2010. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!