Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfelelő ez a méret ennyi...

Megfelelő ez a méret ennyi idős terhesség esetén?

Figyelt kérdés

Ma voltam elsőnek vizsgálaton, 7hét 4 napos a terhesség ( utolsó menstruációtól számítva)

A papíromra az van írva hogy egy élő embrió látható clr: 10mm. Semmi más nincs írva. Ez így jó? Kicsit aggaszt a méret is, olvastam itt az oldalon hogy ez pici, és elment...


2016. dec. 28. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 7+2 hetesen volt 9 mm és behozta magát, a következő UH-n már napra pontosan megfelelt a terhességi kornak. Ez alapján egyáltalán nem pici! De ez a menzesz szerinti kor se mindig olyan pontos, csak 28 napos ciklusnál ha középidőben volt ovuláció. Pár mm eltérés az semmi, amíg van szívhang, minden rendben van!
2016. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az uh képre eleve rá volt írva, hogy +/- 6 nap. Szóval elég pontatlanok ezek a gépek.
2016. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg menses alapján 5+4 voltam, ügyeleten voltunk barnázás miatt, kaptam Utrogestant --> petezsák 9.5mm, üres.


Elvileg menses alapján 6+1 voltam, papíromon:5+2 --> szabályos petezsák 12mm, benne szikhólyag látható; még mindig barnáztam.


Elvileg menses alapján 7+1 voltam, papíromon:6+6 --> Petezsák 26mm, CRL 9.5mm; szabályos petezsák, benne szikhólyag és élő embrió látható, még ekkor is barnáztam.

Barnázás pár nappal ezután elmúlt.


Elvileg menses alapján 12+3 voltam, papíromon: 12+2 --> CRL: 57,9mm, stb...

2016. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En tegnap voltam dokinal, 7+ 2 naposan 7.1 mm-t mert + szivhang. A doki azt mondta ez megfelel egy 7 hetes terhessegnek.

2 hettel ezelott csak egy 8mm-es petezsak volt.

En nem aggodok ezen...

2016. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!