Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tulzasba lehet esni a gyumolcs...

Tulzasba lehet esni a gyumolcsfogyasztassal vagy egyek, amennyi jol esik?

Figyelt kérdés

35 hetes terhes vagyok es az utobbi idokben rengeteg gyumolcsot fogyasztok. A vacsora pl heti minimum 4-5x ez: egy banan, egy alma, egy kiwi, egy narancs es egy kis marek szolo osszevagva es ra 2-3 evokanal joghurt. Hetek ota tart mar es nem tudom megunni. De emellett napkozben meg siman megeszek ebed utan 2-3 narancsot vagy almat. Vagy mikor mit kivanok.


Szerintetek visszabb kellene vennem, figyelnem kene es korlatozni? Vagy egyek, amennyi csak jol esik?


2016. dec. 28. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
En is rengeteget ettem beloluk. A dokim azt mondta, amig panaszt nem okoz ( tehat hasmenes, tulzott puffadas, szekrekedes, egyeb panaszt) addig egyem csak. De ne hanyagoljam a zoldsegeket es szenhidrátokat! :)
2016. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A cukortartalma miatt viszont ajanlott heti 1-2 nap zero gyümit. Masik napokon szabadon ehettem. :)

1# vagyok

2016. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván mindennel túlzásba lehet esni, ha egyoldalú. Ez nem az, nyugodtan egyél. Nem is sok.
2016. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem magas a cukrod vagy nem vagy IR-es, akkor nyugodtan megeheted, ez nem sok.
2016. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem sok,egyél nyugodtan.
2016. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!