Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, Ti meddig és mennyi...

Anyukák, Ti meddig és mennyi terhesvitamint szedtetek?

Figyelt kérdés
12. hétig minden nap szedtem a gravidát. Most már nem vagyok ennyire buzgó. Érdemes esetleg minden másnap szednem, vagy minden nap felet, vagy maradjak a napi 1-nél? Ti hogy szedtétek és miért úgy? Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 30. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem szedtem. Nem volt jò tőlük a közèrzetem. Szedtem önmagàban folsavat, Kalciumot ès centrum multivitamint.
2016. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Végig szedtem, szülés után meg amíg el nem fogyott.
2016. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Az egész terhességem alatt szedtem, de azért nem mindennap. Voltak kihagyások. Mindig napi egyet szedtem.

És szülést követően nagyon legyengült az immunrendszerem, más miatt műteni is kellett, így én még szülést követően is szedtem.

2016. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Elevitet, inofolicot, D3, C, magnéziumot, kálciumot és omega3-at végig
2016. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Èn harmadik trimesztertol szedtem mindkét terhességemnèl, egèszen a szoptatás vègèig. Előtte folsavat+ multivitamin pezsgőtablettàt!:)
2016. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
12. hétig femibion+ magneB6 minden nap. Utána csak ha eszembe jutott. Volt, hogy két naponta, volt, hogy egy héten csak egyszer. Aztán a 34. héttől újra elkezdtem rendszeresebben szedni a femibiont, plusz magnéziumot napi 3x2 szemet. Most pedig szülés után hipp natalt iszok.
2016. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Mivel sokáig hánytam és a terhesvitamin csak rontott a helyzeten, csak folsavat szedtem egy ideig, azt hal istennek sikerült bent tartani :D később, nagyjából a félidőtől sima mezei multivitamint szedtem, azt sem minden nap, mert valahogy hajlamos vagyok elfelejteni :)
2016. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Csak folsavat szedtem, később vasat és magnéziumot
2016. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Gravidát szedtem, a végéig, de az utolsó hónapokban ha elfelejtettem egy-egy szemet se idegeskedtem miatta. Ezen kívül még magnéziumot szedtem.
2016. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Femibion 1-et az éles próbálkozás előtt 2 hónappal kezdtem, mikor kiderült hogy terhes vagyok, akkor magnézium és mellette C vitamint szedek a takonykór elkerülése végett.

Tervezem a 12. héttől szedni a Femibion kettőt, magnéziumot és még Omega-t is.

2016. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!