Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki puffad terhesen...

Ha valaki puffad terhesen csak alhasban puffad?

Figyelt kérdés
8.hetes terhes vagyok és bugyivonal alatt mindig látszik egy pillanatra nem lapul le.Furcsa kicsit nem gyomorban kellene puffadni?Espumisan szedem de ott marad lehet hogy nem is puffadás már? 3.baba
2016. dec. 31. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a puffadás nem a gyomorban, hanem a belekben van, az pedig a hasüregben, mindenhol.
2016. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor rosszul tettem fel a kérdést.


Van olyan hogy valaki csak alhasban bugyivonal alatt puffad máshol meg nem és nem lapul le semmikor?

2016. dec. 31. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Bugyivonal alatt van a méhed, ha vékony vagy, az a baba. Nekem első babámmal kb 10 hetes koromban látszott picit de most második babával hamarabb, neked meg 3. baba is.

Puffadásnál az egész hasad gömbölyödik és reggelre lapos vagy legalábbis laposabb.

Espumisan meg nem ér semmit.

2016. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 3.baba és éppen ma reggel vizsgálgattam a hasam,mindig lapos volt most pedig van egy kis pocakom.8-9hetes vagyok,nagyon korainak tartom hogy "ekkora" hasam legyen....
2016. dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten a gyomrom puffadt de brutálisan. Fölül jobban kiállt a hasam, mint alul. Nekem nem segített az espumisan látványosan, csak kicsit kevésbé éreztem a feszulest
2016. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!