Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen gombás fertőzés?

Terhesen gombás fertőzés?

Figyelt kérdés
14 héten keztem streptoval amire antibiotikumot kaptam, azóta folyton visszatérő gombás fertőzésem van. Tenyésztés candida gombát mutat. Doki gyogyszertárba kikevert sárga kúpot írt fel, de arra allergiás vagyok! Így canesten combit javasolt, ami használt. De most megint kijött, megint a canesten combit javasolta,de a külső méhszáj 1 ujnyira kinyilt a belső zárt. Dokit elfelejtettem megkérdezni, îgy nem jut fel a gombás fertőzés igaz? Tapasztalatok?
2016. dec. 29. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van: ne legyél nyugodt. Nekem indítani kellett ugyanez miatt. Szülés közben is kaptam antibiotikumot, a kicsit azonnal vitték intenzívre és ő is kapott. Nekem mázlim volt. Ismerősnek nem volt. Kettőből kettő koraszülése lett ez miatt,mert felszállt a fertőzés.
2016. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szex tilos!
2016. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!