Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orgazmus terhesség alatt?

Orgazmus terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Mielőtt kiderült,hogy terhes vagyok sűrűn éltünk nemi életet a férjemmel, azonban lassan 3 hete nem volt semmi. Hiányzik a szex, de föleg az orgazmus. Volt így valaki? A terhesség előrehaladtával ez fog változni, vagy a végéig marad ez a sóvárgás? Már rendesen frusztrált vagyok emiatt :-(

9+1hkm


2017. jan. 1. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Harom het az semmi.


Amugy ki mondta, hogy nem lehet szexelni?

2017. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A férjem zárkózik el a szex elől, nehogy baja legyen a babának... annak aki 2-3 naponta szexel, annak baromi sok a 3 hét...
2017. jan. 1. 17:15
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Szules utan pedig min. hat het lesz.


Ha orvos nem tiltja, lehet. De ha a ferjed igy nem szeretne, beszeld meg vele, hogy nincs ok aggodalomra.


Sokszor vegig nem kivanja igy a ferfi... Sok pelda volt itt is.

2017. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Lesz, hogy jobban fogod kívánni, mint amúgy.

A fèrjed sem fogja sokáig bírni, jobb lenne, ha otthon veled intézné, nem stikában mással.

Ha nincs problèma a terhessèggel, semmi akadálya a szexnek. A babának sem lesz baja. De ha ennyire fèlt, akkor kinyalni kinyalhat, te is lerendezed, ès akkor orgazmus is volt, ès behatolás sem kellett.

(Bár èn mindkettőnèl az utolsó hètig szexeltem, semmi gond nem volt.)

2017. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Az orgazmus az első 12 hétben szerencsétlen esetben vetélést okozhat. Velem megtörtént, mert én nem tudtam, és a vízcsapból is az folyik, hogy ami jó a mamának... Sajnos a doki csak utólag szólt.

Utána már lehet.

2017. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Azt meg végképp nem értem, hogy miért kell minden ilyen kérdésre automatikusan beírni, hogy majd a férj máshova megy szexért. Nagyon sajnálom az olyan nőt, aki végig ettől retteg okkal vagy ok nélkül. Nem állatok vagyunk.
2017. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, a férjem félti a babát: egy kezemen meg tudnám számolni hogy terhesség alatt mennyiszer voltunk együtt és a 9 hónap alatt egyetlen egyszer élveztetett el!

Úgyhogy maradt a maszti...

De tényleg nem értem én se hogy mi ez a férfiaknál, undorodni biztos nem undorodott meg mert csinos vagyok kismamaként is, nem ezzel van a baj hanem hogy nem érti hogy lehetne...de most már mindegy, mindjárt szülök aztán meg jön a 6 hét szünet (azt meg tényleg be kell tartani).


Kiváncsi vagyok azután hogyan lesz majd, érdekes lesz újra együtt...


39 hkm

2017. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

30 hetes vagyok, vegig volt szex. Pedig volt vetelesem is.

Amíg a doki nem tilt, mehet.

Mi ugyanúgy élvezzük, mint a terhesség előtt. Az első trimeszterben nem kívántam annyira, de utána annál jobban.

Sajnálom, hogy a ferjed így gondolkozik. Hosszú lesz ez így, én megertelek. Még 3-4 nap is sok szex nélkül, nemhogy 3 hét!

Hangsúlyozom,nálunk minden oké, az orvos nem tiltott el. Akkor természetesen kibirnank. De minek kihagyni ezt a jó kis időszakot, amikor kedvünk is van, és a hormonok miatt nagyon is élvezem.

2017. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!