Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párom barna hajú, én viszont...

Párom barna hajú, én viszont vörös vagyok és picit félek tőle, hogy az én színem dominánsabb. Vajon barna vagy vörös hajú kisfiúnk lesz?

Figyelt kérdés
Tudom most sokan lükének néztek,hogy ilyen dologgal foglalkozok,ahelyett,hogy örülnék a babának.Imádom Őt,de jobban szeretném,ha kisfiú léttére inkább apukára hasonlítana.Van aki ugyan ebben a cipőben jár?Ja és hugom már most Pumuklinak hívja :)
2008. okt. 8. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

szia!

Én úgy tudom (legalábbis tapasztalalatból), hogy általában a vörös haj öröklése több generációt ugrik. vagyis egyik vörös hajú ismerősömnek sem anyuja vagy apuja a vörös, hanem a nagyszülők vagy dédik valamelyike. na ez nem egy tudományos magyarázat ám, de a 3-4 vörös ismerősömnél így van. te kitől örökölted?

2008. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Apukámtól.Én szeretem , hogy az vagyok,mert sok embernek tetszik,nem is érdekelne,ha lányunk születne , de így........

Jajjj,majd jól letólnak minket,mert csevegünk

2008. okt. 8. 12:15
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

szió, jól irta az elso valaszadó.

még annyit elmondanék, hogy az első babak sokszor hasonlitanak nagyon az apjukra.(nem torvenyszeru, de nagy szazalekban igy van), meghozza azert allitolag, hogy az apaban is felebresszek azt, hogy megvedje az anyat, meg a gyereket, ilyen genetikai dolog, hogy hasonlo erzeseket valtson ki, mint az "anyahormon" a noknel.


Én is orulnek, ha az apukajara hasonlitana, szoktam is a paromnak mondogatni, hogy alig varom, hogy ketto legyen belole :D sot, olyanokon is gondolkoztam, hogy sajnos mindkettonk bore nagyon erzekeny, ezert a tunderkenek nagyon erzekeny bore lesz, es 60% a cukorbetegsegre való hajlamot orokolni (azt speciel en kaptam joanyamtol).


Amugy szerintem eloszor vilagos haja lesz, es kesobb besotetul vagy bevorosodik. :D marmint a te babádnak :)

2008. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, azt hiszem, akkor bukott az elméletem az öröklésről... :o))


Egyébként nekem nagyon tetszenek a vörös hajúak, olyan különleges, sztem még fiúban is :o)


igazából az a lényeg, hogy egészséges legyen!! :o)


sok boldogságot!

29 hetes kismama

2008. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A vörös haj sokszor dominánsabb, mint a barna..ez ismerősi körből való tapasztalat..a barátnőm vörös, a párja barna..a három kisfiú olyan vörös mint az anyuka..

hát ezt így előre nem tudni.

2008. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Jajj,akkor tényleg Pumuklink lesz :)

Na ,majd kiderűl dec 6-án.

Köszönöm mindenkinek.

Ancsy(és Pumukli)

2008. okt. 8. 13:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy a vörös dominánsabb. Amúgy szerintem a vörös hajú gyerkőcök annyira szépek, aranyosak. :) Én örülnék is neki, ha vörös lenne a kisfiam, csakhát erre esély sincs. :)
2008. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű egy kisbaba/kisgyerek vörös hajjal! :) Pláne, ha göndör fürtös. :D
2008. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát nekem cuki kis göndör fürtjeim voltak picinek.Viszont hugom szőke lett,mint anyu.

Most már tényleg egyre kíváncsibb vagyok.

2008. okt. 8. 13:52
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan ez a helyzet, én is ettől féltem,de a férjem hajszínét örökölte a kisfiunk (szerencsére).Nekünk felnőtteknek tetszik a vörös haj,de sajnos a gyerekek nem így gondolják és saját tapasztalatból tudom,hogy csúfolódnak.
2008. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!