Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kaptam meg a kiskönyvemet,...

Ma kaptam meg a kiskönyvemet, a 11. hetet taposom. Október 21-én megyek a 12. heti ultrahangra. Mikor kell az első vérvizsgálatra mennem?

Figyelt kérdés
Megcsináltatom a fizetős down-vizsgálatot is aznap amikor a 12. heti UH-t. A dokim október 30. napjára adta a következő időpontot. A védőnőnél kapott beutalókat ráérek a dokival 30-án is lepecsételtetni?, vagy hívjam fel emiatt, hiszen akkor már a 14. hetemet fogom taposni. Első baba és nincs még rutinom, segítsetek.
2008. okt. 8. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első labort minél előbb el kell végeztetni, jobb lenne, ha már a 12. heti Uh-ra meglenne.

Én is a 11. héten kaptam meg a kiskönyvemet és a beutalókat, mentem azonnal laborba, és a doki nézte a 12. héten az eredményeimet.

2008. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én a 11 héten voltam vérvételen, belgyógyásznál ezzel mentem a 12 heti uhra, a dokim 18 hétre hivott csak vissza addig afpt kell a 16 héten csináltatni.én ugytudom a 12 hetesre vinni kell a labort, vércsop.meghatározás, ekg, stb.
2008. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első vérvizsgálatot a 20. hétig kell megcsináltatni.

Ez független a 16 és 18 hetes vizsgálatoktól.

Üdv:36 hetes kismami

2008. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De most akkor mi legyen? Valaki azt írja menjek már most, valaki azt, hogy ráérek később is.
2008. okt. 8. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem a dokim küldött el. Egyszercsak adott egy halom beutalót. Kérdezz rá tőle.

A kiskönyvbe beírt orvosi vizsgálatokat (háziorvos, EKG) is a 20. hétig kell megcsináltatni. A fogorvos nem kötelező, a tüdőszűrő tilos.

Üdv: 36 hetes kismami

2008. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!