Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom belázasodott (náthás,...

A párom belázasodott (náthás, fáj a torka). Én most tudtam meg, hogy terhes vagyok. Mit tehetek, hogy ne kapjam el?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyatok, egymás után, figyeljen arra, hogy ne tüsszentsen rád, minél többet szellőztess, szedj sok C vitamint, igyekezz mindél hamarabb kikúrálni őt. Mást nem tehetsz. De ha meg is betegednél, ne aggódj!
2008. okt. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem, aludjatok külön, még az előző válaszoló tanácsain kívül ezt tanácsolom!

Én is azt hittem, hogy a másik kerülés, úgymond, elég, hősködtem is, hogy ő már 5. napja lábadozik, már majdnem teljesen meggyógyult, és én nem kaptam el. Na, ez elég is volt, másnap reggel már a manduláim odavoltak...

Nagyon sokat aludj, ha elkapnád, vegyél fel 5 bundát, és úgy a takaró, mert azzal tudod gyorsítani a gyógyulást.

De addig is, kerüljétek egymást, ahogy csak lehet, és egyetek sok-sok c vitamint!

2008. okt. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok mindent nem tudsz tenni ellene, hacsak nem külön éltek és pár napig nem találkoztok:) Ha viszont elkapod, figyelj arra, hogy gyógyszerek nélkül próbáld meg átvészelni (tea, méz, negro, tengerisós orrspray, hidegvizes borogatás, kamillás gőzölés stb). Én nyáron a 30 fokos kánikulában fáztam meg nagyon, akkor 16 hetes terhes voltam, és ezekkel próbálkoztam.
2008. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! A sok jótanáccsal és C vitaminnal felfegyverkezve remélhetőleg könnyen és gyorsan megúszom...
2008. okt. 8. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kérdeztem a védőnőmet és azt mondta ne szedjek sok c vitamint mert most nem érvényes az hogy nem lehet sok mert a felesleges távozik a szervezetből. Kérdezd eg az orvosodat vagy védőnődet, hogy mennyit szedhetsz belőle egy nap. Ez nem vicc!!!

24 heteske

2008. okt. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, rákérdezek a dokinál. Köszi az infót és boldog babavárást!
2008. okt. 8. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!