Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet menni down szindro...

Mikor lehet menni down szindroma vizsgálatra? Olyanra ahol vérvétellel vizsgalnak?

Figyelt kérdés
9 . Hetben vagyok csak 12 hetesen kell visszamenjek a dokihoz. Felek késő lesz. Elfelejtettem megkerdezni
2017. jan. 7. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

12 hetesen.

Legalábbis a lányomnál akkor mentem és most 12 hetes 3 naposan megyek legközelebb. De ehhez nekem már mind 2 alkalommal már a 10. héten kellett időpontot kérnem.

2017. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kombinált vagy integrált tesztet lehet csináltatni.


12 hetesen (11-13. hét között) van a kötelező UH, ott nézik a tarkóredőt és az orrcsontot, ezek kellenek a tesztekhez, az UH napján van a vérvétel, kombinált teszt esetén ez az egy, integrált teszt esetén ez az első a második vérvétel a 16. hét környékén.

Ezek a tesztek nem kötelezőek, fizetősek, a kombinált 12 ezer kb, az integrált 22 ezer. Ezeket neked kell intézned, infoért menj az orvosodhoz vagy a védőnődhöz. Mindenhol máshogy működik.


[link]

2017. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!