Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak, ha már reggelre...

Mit csináljak, ha már reggelre sem megy le a víz a lábamról? Azon kívül, hogy csökkentem a sót és fűszereket, és polcolom.34 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj enni sok fehérjét tartalmazó kaját. Szülés után a doki azt mondta nekem, hogy a leginkább a keményebb sajtok jók, mert szinte magukba szívják a nedvességet. Hátha segít!
2008. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne csökkentsd, szüntesd meg.

Teljesen hagyd ki az ételeidből. Én 26 hetes korom óta ezt csinálom, és bevált.

Max. napi 1-2 csésze csalántea

Nem több, mert a magzatvizet is csökkenti.

Üdv: 36 hetes kismami

2008. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólókhoz +ban: sok víz,mert ha van utánpótlás a szervezet nem felhalmozza,hanem kiválasztja azt.
2008. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. okt. 8. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy frászt válassza ki. Egy ideig ez működik, de pl. nálam már előfordult, hogy nem. Hiába ittam másfél liter folyadékot, az mind bennem maradt. Ekkor kerültem kórházba. Szóval erre figyelj! Ha iszod és nem jön ki, akkor irány a kórház.
2008. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!