Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd látszani a pocak?...

Mikor kezd látszani a pocak? Hány hetesen gömbölyödik a pocak, amikor már nem felfújódásró beszélünk? És mikor kezdtétek érezni a baba mozgását?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 16:09
 1/6 A kérdező kommentje:
felfújódásról. a L betű lemaradt :-)
2017. jan. 8. 16:11
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

hát, nekem itt 32. héten is azt mondták, h puffadás...


én úgy gondolom, hogy a puffadás is a baba miatt lesz, ha nem lennél terhes, nem puffadnál, vagyis nekem a puffadt has is terhespocaknak számít. Már persze egy előtte lapos hasú nőnél. Amúgy meg mindenkinek más.

2017. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyén függő, nekem az első terhesség 10 hetesen látszott meg bő ingben is, a koleganőim észre vették pedig nem volt tervezett baba, de 9 hónaposan mar kicsinek számitott a hasam. Érezni a 16. héten éreztem olyan simogató erzést, inkabb buborék pukkanáshoz hasonlót, akkor még nem voltam biztos benne, hogy mit érzek. A 18. héttől egyértelműen erezhető volt a rugdosás, és már a párom is érezte.
2017. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15+5nel ereztem elosszor, aztan masnap is meg 1x, utana 1 het mulva ereztem rendszeresen, addig az az egy het kimaradt. A pocakom kb 28-29 hetesen kezdett el latszani, addig csak az vette eszre aki tudta hogy babat varok.
2017. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első babámnál 18 hetesen kezdtem látni magamon de olyan 24 hetes korom után lett feltűnő. Érezni 16 hetesen kezdtem érezni hátsó fali lepénnyel és kb félidőtől napi szinten.

Most második babámmal vagyok 15 hetes és elkezdett látszani egyelőre csak ruha nélkül. Mozogni még nem érzem.

2017. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más. Az elsővel a 30. héten lett pocakom. A másodikkal a 25. hét táján. A harmadikkal a 28. hét körül. Most 22 hetes terhes vagyok és csak az tudja rólam, hogy jön a baba, akinek elmondtam. Kb. 10 ember. A magzatmozgást a 16-17. hét körül kezdtem mindig érezni.
2017. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!