Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél mikor...

Második terhességnél mikor kezdett el nőni a hasatok?

Figyelt kérdés
Elsőnél tudom, hogy jó pár hét eltelt. Tudom, hogy másodiknál hamarabb kezdődik, de lehetséges, hogy 4 és fél hetesen már szűk a nadrág?

2017. jan. 9. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is fel akartam tenni. :)

Már 8 hetesen egyre szűkebb volt a nadrág. Most vagyok 9+2 napos, de sztem már annyira kerek a hasam, hogy az elsőnél kb. 12 hetesen néztem így ki.

Az elején is jobban látszott, de akkor nagyon puffadtam is. Most nem érzékelem és mégis...

2017. jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elsonel 17hetesen pedig nem vagyok egyaltalan tulsulyos. Lapos hassal kezdtem 13hetesen kezdtem puffadni. 16-17hetesen mar kerekedni kb.

Masodiknak 15hetesen kezdtem kerekedni. Szinten lapos hassal indultam

2017. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindegyik terhessegem elejen puffadtam/puffadok, de ez el is szokott nekem mulni az elso trimeszter vegevel. Ettol ugyan erezhetobb szukebbnek a nadrag, de ehhez a babanak kozvetlenul meg koze nincs, inkabb csak a hormonok okozta puffadasnak.


Az elso gyerekkel 26-27 hetesen lett olyan pocakom, ami mar ruhaban is szepen latszott, a masorik gyerekkel 23. het kornyeketol. Most meg nem tudom, hogy lesz.

Magas vagyok, vekony, izmos, eleg jol tart a hasizmom.

2017. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első gyereknél is hamar látszott mert irtózatosan puffadtam...most a második babát várjuk 9 hetes vagyok és le se tagadhatom!!!Munkahelyen is már kiszurták,igazi gömbölyű pocim van ami nem háj!Talán elsövel 13 hetesen volt ekkora.Dokim szerint második babával a méh hamarabb átveszi a szerepet + a puffadás...de ugye nem vagyunk egyformák,van akinek ilyenkor még harmadik gyerekkel is totál lapos a hasa
2017. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4es vagyok,annyi még kimaradt hogy én a másodiknál 4 hetesen már úgy puffadtam hogy egyik nadrágom sem birtam begombolni.Előturtam a már meglévő terhesgatyókat,hihetetlen,de igaz.
2017. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rögtön puffadtam a másodiknál, 5 hetesen nyomtak a nadrágjaim,most 14 hetesen le sem tagadhatom,hogy babát várok
2017. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nálam is a puffadás miatt szűk a nadrág. :) Még annyit szeretnék kérdezni, hogy másodiknál emiatt, hogy hamarabb kezd nőni, a végén is nagyobb hasra lehet számítani? Tudom egyénenként változik, meg 2 terhesség nem egyforma, de nálatok hogy volt? Már az fura, hogy míg az elsőnél a hányinger volt meghatározó, most más tünetek jelentkeztek először.
2017. jan. 10. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!