Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mennyit mozog a baba?

Nektek mennyit mozog a baba?

Figyelt kérdés
37 hetet töltöttem tegnap, de csak néha-néha nyomja ki magát egy nap. Eddig sem volt túl mocorgós baba, de most aztán meg pláne nem... Szívhang jó, vizsgálatok rendben voltak, de nem szeretem, amikor ilyen nap van...

2017. jan. 9. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem reggel-este esetleg délutáni pihikor aktívabb, igaz, az én babóm 26 hetes.
2017. jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minél közelebb van a szülés, annál kevesebbet fog mozogni. Helye sincs már igazi mozgásra, csak, ahogy te is írod, kinyomja magát. Kezdi felvenni a szüléshez szükséges pozíciót.

Ez normális, ne aggódj!

32 hkm

2017. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 33+3 hetes terhes, ma nekem is nagyon nyugis. Párszor éreztem csak, én is csak annyit, hogy kinyomta valamijét. Te meg már előrébb is vagy, még kevesebb helye van a babádnak. Nyugi, nincs vele semmi baj, nekik is lehet lustább napjuk. :)
2017. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!