Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális hogy a baba a 29....

Az normális hogy a baba a 29. terhességi héten egész nap mozog?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi ütött ma belé...Egész nap mozgolódik, kinyomja magát. Nem hinném hogy alvás közben csinálna ilyeneket. Ez normális? Ilyen még nem volt hogy ilyen aktív. Persze finoman mozog már mert kevesebb a helye, de meg se áll...
2016. okt. 23. 16:07
 1/6 A kérdező kommentje:
tehát mindig voltak azért időszakok nappal is hogy alszik, de most még eddig nem aludt...
2016. okt. 23. 16:08
 2/6 anonim ***** válasza:
29+1 hetes vagyok... Teljesen normális :)
2016. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 29 hetes vagyok! Nekem is sokat mozog ma de sztem az én babám amugy is extrém sokat mozog.
2016. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az sose baj,ha sokat mozog..Akkor van baj,ha nem mozog..
2016. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is így szokott lenni, vannak napjai mikor egésznap bugizik, utána meg egésznap alszik mert elfárad.


33hkm

2016. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nálam is rengeteget mozgott. Egyik nap kíváncsi voltam és direkt mértem 24 órán át, hogy mennyi időnként érzem, hogy ugrabugrál. 1-1,5 óránként mindig elkezdett aktívkodni és elég hosszan.
2016. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!