Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet rendeli fehérjevizsg...

Hol lehet rendeli fehérjevizsgálathoz tetszcsíkot?

Figyelt kérdés
Tudjátok, arra a csíkocskára gondolok, amivel a védőnő is szokta nézni, van-e fehérje a vizeletben.
2008. okt. 8. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Már én is rákerestem régebben. Én külföldön élek, az ebay-ről szoktam rendelgetni dolgokat. Találtam tesztcsíkot is, 100 darabos, nem csak a fehérjét, hanem a cukrot is lehet vele csekkolni. Végül én nem rendeltem meg, mert ennyire nem akartam túlparázni a dolgot, ha nagyon fehérje gyanús vagyok, akkor majd beszaladok a sürgősségire és megnézetem, úgyis minden vizsgálatot azzal kezdenek.

Egyébként itteni kiszállítási költséggel együtt 17 font, külön nincs Magyarországi szállítás feltüntetve, de ha komolyan gondolod, akkor írhatsz az eladónak, hogy oda küldje, szerintem simán megoldható, csak akkor többet fog kérni a postaköltségre.

Itt a link, nézd meg: [link]

2008. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

www.vitani.hu oldalt nézd meg, ott van telszám, hívd fel őket. meg küldik neked, náluk biztos van, olcsó is. De ha pesti vagy, személyesen is megveheted, Zuglóban van a kis boltjuk.

Hiába nagyker úgymond, én csak úgy odamentem, és vettem 3 db acon 10es hcg tesztet.

Náluk minden ilyen segédeszköz van, és a teszt pl. 300 ft volt/db, szóval olcsók.

2008. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!