Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai ultrahang és kombiná...

HHencsi kérdése:

Genetikai ultrahang és kombinált teszt a Honvéd kórházban?

Figyelt kérdés

12. heti genetikai ultrahangra és kombinált tesztre megyünk a Honvéd kórházba. Valaki megtudná írni, hogy pontosan hova kell menni? A Podmaniczky utcában van? Épületen belül merre kell menni?

A két vizsgálat lemegy egy nap alatt? Az eredményeket mennyi idő, mire megkapom? Csak személyesen lehet átvenni az eredményt?

Nagyon köszönöm, ha valaki válaszol!


2017. jan. 9. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

A részleteket nem igazan ismerem, mert oda kaptam beutalót, de végül inkább a Róbert károlyba kértem időpontot, de a beutaló alapján annyit tudok segíteni, hogy nekem ez van a beutalora irva:


Bp. Vi. Podmaniczky u 109-111 magasfoldszint.

Kotelezo az elojegyzes:

Tel: 4752775 (8-12 oraig)

Idopontegyeztetes telefonon, vagy szemelyesen.

A vizsgalat napjan TAJ kartyaval kotelezo a beteg bejelentkezese a honved korhaz II. telephelyen a vizsgalat elott az U szinten!


(Az U szint az gondolom, h utca szintet, vagy valami ilyesmit jelenthet)

2017. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, a Podmaniczky utcai bejaratnal, a magasfoldszinten van a genetikai uh. DE be kell jelentkezned, nem eleg ha van idopontod. A betegfelvetel pedig a sorompos fobejaratnal van, uh eloszor oda menj, es csak azutan a Podmaniczky utcaba.


Mi ugy csinaltuk, h egy nap alatt meglegyen a kombinalt is, h mig en a genetikai uh-n voltam, addig a parom elment a vervetelhez es kert egy csekket a kombinált teszthez. Ezzel elment a postara es befizette, aztan visszajott a korhazba. En akkorra vegeztem az uh-van.

A befizetett csekkel es az uh papirral lehet menni a vervetelre h megcsinaljak a kombinált tesztet.

A vervetel, mikor en voltam (lassan 2 eve), ott volt ahol a nogyogyaszat van, szinten a Podmaniczky utcai bejaratnal, a magasfoldszinten.

2017. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! Remélem nem tévedünk el :)
2017. jan. 10. 06:28
 4/6 Sóska02 válasza:
Bocsánat az off ért.Meg látom nem mostani a kérdés,de megtudnátok mondani,hogy milyen árban volt a kombinált teszt? Köszönöm :)
2019. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Helló!

12.000 Ft, a laborban adnak csekket hozzá.

2019. jún. 18. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez ugyan olyan jó,mint ha pl Czeizelbe csináltatnám 44ezerért?
2019. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!