Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. terhességem, de ilyennel...

3. terhességem, de ilyennel nem volt dolgom eddig. Állandó gyomorfájás, éhségérzethez hasonló, de a kajátol hányingerem van! Mit tudom ellene tenni?

Figyelt kérdés
Nem hányok,de bármit eszek nem tudok ránézni utána,lassan kifogyok az ehető ételekből :( valakinek hasonló tapasztalat?
2017. jan. 9. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen sajnos :(

Nekem epe gondok okozták, pedig az epém nem is fájt.

Volt olyan, hogu napokig csak pár szem HTK-t ettem,szörnyű volt.

2017. jan. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan gyomorfájdalmam nincs, ellenben émelygés és kajaundor van. Igazából rájöttem, hogy sok mindent megtudok enni, csak el kell kezdeni :D

Persze akadnak ételek amik nem ízlenek így azokat sehogy nem tudom legyűrni. Próbálkozz és edd azt ami lecsúszik és evés közben még ízlik is... Nálam ezek javarészt, a szalámi, csoki, alma, narancs, koviubi, mustár :D És sajnos bármilyen édesség, bár találtam milka csokiból olyat amit nem bírtam megenni xD


A legfontosabb, hogy mindig rágcsálj valamit, mindegy mi ami tényleg jólesik. Kicsit akaratosan kell. Nálam ez főleg reggel baj, de tudom, hogy muszáj enni.

Elég nagy túlsúlyom van, de eddig 1 kg ment le, bár tudom az elején nem szokás hízni. viszont én még nem hánytam. A hasam ellenben nő...


Szóval hajrá tesztelgess, az se baj, ha csak egyféle étel megy le.... akkor azt kell enni :)


Jó egészséget!


10hkm

2017. jan. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ami bármikor jol esik az a háztartási keksz meleg teával 😁 kenyeret szívesen eszek de félek hogy jol meghizok majd tőle.Köszönöm lányok :)
2017. jan. 10. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiammal volt ilyen 2 hónapig, második terhességem volt. Csak rágcsálni tudtam, pirítóst meg ilyeneket.
2017. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!