Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés amikor először...

Milyen érzés amikor először meg mozdul a baba? 15hetes terhes vagyok

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Van aki úgy jellemzi,mintha buborékok pukkanának. Nekem más volt kb.a 19.héten ilyan volt mintha folyton csípkednének belül,e is gondoltam,hogy a baba,azt hittem a pocakom nyilalgat vagy nem is tudom. Fura volt mert nem kifelé éreztem hanem inkább befelé a hólyagom kőrnyékén. Akkor esett le mikor már kb. 4.napja éreztem evés után vagy háton fekve,hogy a pici mozog 😂 Persze mikor épp nem a hólyagomon táncol akkor tényleg ilyen buborékozásra hasonlít és ez sokkal kellemesebb is... 22hkm
2016. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. dec. 7. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:
En 15+5-nel ereztem elosszor, es elso baba volt. Olyasmi erzes volt mintha luktetett volna alul a hasam 3x egymas utan ugyan azon a helyen. Par napra ra megint ereztem, es onnantol kicsit mintha erosodott volna. Szoval olyan luktetes felevel kezdodott ☺ boldog babavarast! 39hkm.
2016. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, mintha a hasam belülről csikizték volna. Leginkább hason fekve. Ülve meg sokáig nem voltam benne biztos, mert ugyanolyan volt, mint a bélmozgások csak nem kellett utána szellenteni (bocsi) de idővel mivel egyre gyakrabban éreztem és erősebben, ezért a babának tudtam be.
2016. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is nyilallás volt az elején. Utána pedig mint a buborék.


Babaportálokon olvashatod, hogy a kezdő kismamak összekeverhetik a bélmozgásokkal... Én ezt eleinte nem tudtam hova tenni, aztán rájöttem. Hát igen, ez nem túl esztétikus, romantikus kifejezése a dolognak, még akár lehangoló is lehet, de valóban így van... :)

2016. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szint úgy mint a 4-es válaszolónak :) kis kaparászás, csikizés volt. 15-16 hetes voltam. elég stresszes nap volt így valszeg a nap végére ő is kifejezte a nem tetszését. utána 1 hét múlva éreztem rugdosást.
2016. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanaz volt, mint a 3-as válaszolónak, lüktető érzés párszor egymás után. Mondjuk én csak a 18-19. hét környékén éreztem először, pedig hátsófali méhlepényem volt. 3 hónapos kisfiú anyukája :-)
2016. dec. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 3-as és a 7-es válaszadóhoz csatlakoznék. Nekem is ilyen lüktetésre, hullámzásra hasonlító érzés volt először 15. hét végén. Aztán egyre biztosabban éreztem a birizgálásokat, 17 hetesen, ha nagyon figyeltük, és odatapasztottuk a kezünket a hasamra, akkor kívülről is érezni lehetett.
2016. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!