Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsounds magzati szívhang...

Angelsounds magzati szívhang figyelő mennyire zavarta a babátokat?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam/hallottam, hogy nem igazán csípik ezeket a figyelőket a babák. Mik a tapasztalatok?

2016. jan. 31. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Első babánál nem vettem észre semmit, most a másodiknál ha lusta napja van és ráhallgatok egyből elmászkál és mocorogni kezd, szerintem őt jobban zavarja. Alapból nyilván nem kellemes nekik, de azért nagy valószínűséggel mértékkel használva nem fog ártani.
2016. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első alkalommal elmaszott. Ahogy az uhon is. Ma nem :) lehet alszik :) de sokszor nem szabad használni. Nem olyan jó. Bar tény h irto jo hallgatozni. :) en felvettem gepre. Igy naponta bele tudok hallgatni es az ot sem zavarja :)
2016. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hetente hallgatom meg, hogy megnyugodjak, minden okés vele. :)

Többször nem akarok szívózni vele, csak azért, mert nekem jó hallgatni. Érzem, hogy nem szereti, még ha egészségkárosító hatása nincs is.

2016. febr. 1. 10:00
 4/4 anonim ***** válasza:
a miénket nem zavarta.Az ultrahang sem különösebben érdekelte
2016. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!