Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+6 naposan 4mm petezsák nem...

4+6 naposan 4mm petezsák nem kicsi?

Figyelt kérdés
3+6 naposan voltam elősször dokinál.Nem a terhesség miatt mentem.Akkor említettem neki hogy van egy pozitiv tesztem.Megnézett uh-n,amin 3 mm-es petezsak kezdemenyt vélt felfedezni.Furcsáltam hogy ennyire hamar hogy látszódhat a petezsák. Ma , 4+6 naposan ismét voltam nála és 4 mm petezsakot látott.Azt mondta hogy nem fejlődött semmit.elhalt terhesség.Ennyire korán ezt ki lehet jelenteni....nem értem.Vélemények?
2017. jan. 11. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Letezik 3+ 6 napos terhesseg??

Elvileg 4. hettol szamitjak, azaz az utolso mensi elso napjatol.

1 het alatt nott 1 mm)

2017. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni hogy az első uh-on láthatott vmit. Komolyan, ez szinte kizárt. Ilyen korán meg plane nem mondhatja hogy elhalt. Szerintem váltsál orvost.
2017. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen,én is ezen agyalok egy hete hogy kizárt hogy akkor látott már valamit,hiszen meg a menses sem maradt ki még akkor. Most meg jó lenne a méretei alapján szerintem.és mostmar egyertelműen lehet is latni az ultrahangos fotón. Az egy hettel ezőtti felvételen meg egyáltalán nem latok semmit.Ezt nézegetjük a férjemmel,hogy mire gondolhatott akkor,mint petezsak....teljesen kivagyok.már a második elhalt terhességem lenne fél éven belül.
2017. jan. 12. 02:04
 4/15 anonim ***** válasza:
Nehogy elfogadd ezt a véleményt!6-7 hetes kor előtt nem mondhatnak ilyet az orvosok és nem is szoktak.Amúgy meg ilyenkor szokták nézni a hcg szintet is hogy emelkedik-e. Mert ilyenkor uh-n nem sok minden látszik. Nagyon korai terhesség még. A legtöbben ilyenkor még nem mennek dokihoz , pont amiatt h még alig látni vmit.
2017. jan. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az lehetetlen, hogy 3+6 naposan látott petezsákot. A szeme káprázott csak! Nekem kerek 6 hetesen látott egy 6mm-es petezsákot és akkor benne még semmi nem látszódott. És ennyire az elején nem nő még napi 1 mm-t.
2017. jan. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem a sàrgatestet làtta 4+ 5 naposan. Sztem az nem a petezsàk amit làtott.
2017. jan. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ezt mondjátok, mert nekem is az a véleményem, hogy valamit benézhetett múlt héten. Tegnap pedig 4+6 naposan valóban ott volt a petezsák, 4 mm-re mérte, azt én is egyből láttam. Szóval lehetséges, hogy a múltkor valamit elnézett, most pedig normálisnak mondható az a 4 mm ennyi idősen? Nagyon elszomorított, és nem is bíztatott semmi jóval. Igazából pontosan tudom a peteérésem napját (december 22), tehát a peteéréstől számított 13.napon látta azt a 3 mm petezsákot...én is azt gondolom hogy az lehetetlen.Sokaknak még a teszt sem pozitiv olyankor, nemhogy már látszódjon ultrahangon.
2017. jan. 12. 08:41
 8/15 A kérdező kommentje:
Az előző terhességemnél nekem is a sárgatest látszódott csak és vastag méhnyálkahártya 4 hetesen.
2017. jan. 12. 08:43
 9/15 A kérdező kommentje:

[link]


belinkelem a 3+6 napos uh képet, feketével körberajzoltam a petezsáknak vélt valamit.

Szerintetek?

2017. jan. 12. 10:49
 10/15 anonim válasza:

Szia! Bár nem vagyok UH szakértő, de szerintem az ott nem a petezsák volt még. A második UH-n láthatták jól. Mindenféleképp menj el másik orvos is!

Belinkelem Neked az én UH képemet, ott 3 mm-es petezsák van 4+3 naposan. Szorítok Neked!

[link]

2017. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!