Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elhal egy terhesség, akkor...

Ha elhal egy terhesség, akkor a terhességi teszteknek halványodni kellene?

Figyelt kérdés
Már írtam ki egy kérdést, miszerint a dokim 3+6 naposan 3 mm petezsákot vélt felfedezni, és 4+6 naposan pedig 4 mm volt a petezsák. Tehát mivel nem nagyon fejlődött szerinte elhalt terhesség. A tesztjeim viszon ezalatt a hét alatt hatalmas mértékben erősődtek. Ha valóban elhalt terhesség lenne, akkor is erősődne a hcg?
2017. jan. 12. 09:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem csináltam teszteket, de nálam egyáltalán nem fejlődött a terhesség, még egy millimétert sem, és nem volt szívhang sem, pedig 9 hetesen már egyértelműen lennie kellett volna.

Ezek a mérések sem olyan pontosak.


A helyedben felkeresnék egy másik orvost, hogy ő mit mondd. Nálunk legalább is két orvosnak kell kimondani, hogy elhalt a terhesség, és utána írnak ki műtétre, ha nem indul be a vetélés magától.

2017. jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

egy idő után már halványodnia kellene (úgy tudom)

de en biztos felkeresnék másik dokit is

2017. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A terhestesztek nem alkalmasak a hcg mennyiségi kimutatására. Arra ott a vérkép. Kétnaponta történő vérvételből látható, hogy duplázódik-e a hcg. Ha duplázódik, vagy legalább 75%-al növekszik kétnaponta fejlődik, ellenkező esetben minden rendben van.


Sajnos tudom miről beszélek, átéltem :(


Drukkolok, hogy ne legyen gond.

2017. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Sajnos, elég sokáig kitudja mutatni a teszt, mire eltűnik a szervezetből... Nekem 6 hetesen halt el a picuri, tehát aránylag korán, de majdnem két hónappal később, még igen halvány hcg tesztem volt, még látható, de már nehezen... Szóval a teszttel nem lehet ellenőrizni a dolgot sajnos :S :( Csak nagyon az elején produkálhat olyat, aki korán tesztel halványat annak másnapra halványodhat, ha csak elkezdődött valami.


Drukkolok, hogy mégis jó vége legyen!!


11hkm

2017. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
igen, nekem is volt missed ab-om 10 hetesen és még másfél hónapig pozitiv volt a teszt, bár már csak halványan. Viszont nekem csak az a kérdéses, hogyha nem fejlődik és elhal, akkor is erősödik a teszt? Értem, hogy pozitiv marad, ezt én is tudom, de szinte dupla olyan erős lesz egy hét alatt?
2017. jan. 12. 10:55
 6/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, de elolvastad a válaszomat, vagy csak szelektíven olvasol?

Vérvételt csinálj, abból látod. A tesztek NEM ALKALMASAK mennyiségi kimutatásra.

2017. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
okés, köszi. megyek vérvételre, holnap reggel. Csak baromi ideges vagyok emiatt, mert fél éven belül ez lenne a második missed ab-om:(
2017. jan. 12. 11:07
 8/17 anonim ***** válasza:
Az utolsónak van igaza a vérvétel a biztos abból is két eredmény két nap elteltével. A teszt nem mutat mennyiséget.Van akinek soha nem erősödött mégis egészséges babája lett... Vagy menj és kérj uh-t még a héten.
2017. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, holnap megyek egy másik dokihoz. Ő is megnéz, meglátjuk mi lesz.
2017. jan. 12. 11:19
 10/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Átéltem én is.


Nagyon drukkolok, hogy rendben legyen. Nézesd meg uh-n, de vérvételt is csináltass, kétnaponta, hogy lásd, mi a helyzet.


Nekem vetéléskor szinte erősebb tesztjeim voltak, mint mostani várandóságomkor, mikor nem volt gond. Ezért írtam, csupa jóindulatból, amit.


Drukkolok.

2017. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!