Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában többször észrevette...

Mostanában többször észrevettem, hogy kissé vizesedem. Csak 21 hetes vagyok. Mitől lehet ez, és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam már, hogy mit nem lehet enni, tehát hogy só- és fűszermentes diétát kell tartani. Ha teljesen elhagyom ezeket, akkor mégis mit ehetnék és azokat hogyan készíthetem el? Van esetleg olyan oldal, ahol utána lehetne nézni mindennek?
2008. okt. 8. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!!!Nem muszáj só és fűszermentes diétát tartani csak ovatosan kell vellük báni.És pihenj sokat közzbe pocold fel a lábidat.Hidel jo lesz,legalábbis nekem ezt ajánloták ha esetleg vízesedek.36hetes kismama.Jo baba várást!!!.UI:Netten mindent meg találsz bár milyen jellegü kérdéseid van!!!
2008. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A terhességi toxémia egyik jele is lehet a vizesedés. Legközelebb mindenképp vigyél vizeletet a védőnődnek, hogy meg tudja nézni, van-e fehérje a vizeletedben.

Amúgy a vizesedés azért lép fel, mert aveséd nem működik kellőképpen. Ezért vese UH-t szoktak ajánlani, gyógyszeresen kezelnek, később rosszabb esetben kórházi befeketetés is lehet belőle.

2008. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Amikor csak lehetőséged van rá akkor pakold fel a lábaid és pihengess,és igyál csalánteát, az vízhajtó hatású ez segíthet.Kellemes babavárást.

2008. okt. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!