Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, hogy terhességi...

Van olyan, hogy terhességi aranyér ill nekem az van, e?

Figyelt kérdés
Egy pár napja, hogyha vécézek, véres a vécé papír (megnézem, hogy tényleg onnan jön-e a vér ahonnan a nagy dolog kijött). Erőlködnöm kell közben, de normális állaga van. Tegnapelőtt voltunk védőnőnél, normális a súlyom, jól fekszik a baba, sose véres a bugyim csak nagy dolog után a papír.
2017. jan. 15. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ez ugyanolyan aranyér mint máskor. Csak épp a terhesség hajlamosít rá.
2017. jan. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mi mulasztja el?
2017. jan. 15. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi, csak enyhíteni tudod a tünetet,plusz szüles után pár hónappal jobb lesz. Próbálj rendszeresen enni,inni,azért, hogy lazább legyen a székleted.Több étel, ital jó rá,de úgy hogy hasmenésed ne legyen!!!

Én eperlevet,ságabarack levet ittam,vagy minden nap joghurtot ettem.Nekem a rostos ételek megfogják a hasam.Esetleg Tamarinlekvárt lehet terhesség alatt,ezt a nőgyógyászom ajánlotta.

Reparon kúp jó rá,ha ezek mellett használod.Ha kívülről van akkor reparon kenőcs.Amúgy meg haziorvos ír beutalót proktológushoz,ha nem múlik el!

Úgy tudom valamennyire az intim torna is segíti.Nekem kb a második terhesség 8.hónapjától,szülés után 9 hónapig tartott,de nem folyamatosan csak visszatért ha nem jól ettem,és székrekedésem volt.Most nincs csak néha érzem,meg csak kívülröl vérzik egy- két cseppet.

A sport is sokat segíthet majd,amikor már lehet...Kitartás!

2017. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dr.Bánfalvi Péter válasza:
Tapasztalatom szerint leginkább a Lioton gél és az aranyértabletta segít ilyenkor. Az Aranyértitkok Kismamáknak című oldalon egyébként rengeteg talácsot talál.
2017. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!