Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak ki mikor kezdett...

Kismamak ki mikor kezdett vizesedni?

Figyelt kérdés
32hkm vagyok ès egy kicsit kezd be dagadni az egyik bokam. Ez normalis mar ilyenkor?mit szabad enni ès mit nem?ilyenkor a vizesruha nem jo a bokara?
2017. jan. 15. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél szülés előtt 1,5 héttel, már ébredés után úgy bedagadtak hogy az valami hihetetlen, bármit csináltam semmi sem használt! Másodiknál nem vizededtem
2017. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem picit 24 hetesen de akkor kezdődött a nyár rögtön egy hőségriadóval. Ezután az a kevés víz már nem ment le. Tovább nem is vizesedtem max a végén még egy kicsit.

Az ülés biztosan nem segít, ha felrakod a lábat az igen. Vízhajtókat nem szabad szedni, a nagyon enyhe vízhajtó hatású dolgokat pl uborka, viszont nem tiltják.

2017. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 24. hetnel. Akkor repuloztem eloszor, de oktober volt, nem tudom, hogy osszefugg-e a ketto. Nem ment le utana, a vegere meg mar nagyon durvan vizes volt a talpamtol a terdemig a labam. Szules utan nagyon hamar lement, ra se ismertem a labamra. Volt, hogy 1,5 het alatt 6 kgt "hiztam", ez mind viz volt.
2017. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb. 28dik héttől. Sószegény étrendet javasoltak, főleg a bolti húskészitmények kerülését.
2017. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsővel a 34. héten. A másodikkal nagyon figyeltem a sóra, vele nem vizesedtem.
2017. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A zeller, alma segít. Só és fűszer kerülése.
2017. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szülés előtt 2 nappal kezdtem vizesedni.
2017. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!