Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+5. Verzes + alvadt ver?

7+5. Verzes + alvadt ver?

Figyelt kérdés
Kb 10 perce elmentem pisilni es teljesen olyan mintha epp megjonne. Plussz egy darab alvadt ver is tavozott.. Ez nem jelent jot ugye? Dokit meg nem ertem utol..
2017. jan. 16. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szaladj az ügyeletre, ha a saját dokidat nem éred el. Nem, sajnos nem jelent jót, de azért szurkolok!! :(
2017. jan. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elofordulhat hogy ilyenkor meg mentheto??
2017. jan. 16. 15:25
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia, ügyelet. Menj be a kórházba, a szülészetre.

Nekem a 11. héten volt ilyen, és napokig véreztem. Most itt fekszik mellettem az 5 hónaposom.

2017. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Ilyenkor korhazba kell menni, nem itt irogatni es nem telegondoktorozni.
2017. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha az orvost érdekli a beteg akkor igen,megmentheti,de sajnos találkoztam olyannal aki elkönyvelte vetélésnek és elküldött.Szerencsére mentem másik kórházba és milyen jol tettem,itt növekszik a pocakomban azota is probléma mentesen!Ugyhogy azonnal menj és ne hagyd hogy lerázzanak
2017. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy menthető-e, az nagyban függ attól, hogy mi okozza a vérzést! Ha azért vérzel, mert elhalt és kezd kilökődni, akkor nyilván, már senki semmit nem tud vele csinálni :( De, ha még él, akkor menthető, csak ahhoz már úton kellene lenned az orvoshoz! Én biztos, hogy nem is várnám ki a sort, hanem beelőzném az összes várót!
2017. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért van amikor ilyen ijesztő dolog ellenére is megmarad a baba. Drukkolok. Nekem is ilyen volt (2* is..) , de utána nem feküdtem, dolgoztam. Nem vagyok benne biztos hogy a fekvésen múlik minden esetben. Itt rohangál, 21 hónapos.
2017. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az mondja jól, aki azt írja, attól függ, mitől vérzel.

Mindenképp menj az ügyeletre.

Esetleg majd írd meg, mi volt, drukkolok én is.

2017. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azonnal orvoshoz fordulni. Nem játék
2017. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Remélem azóta már látott orvos és nincs nagy baj! A vérzés sok mindentől lehet. A legrosszabb eset, hogy elhalt az embrió és amiatt kezdtél vérezni. De vannak sokkal pozitívabb kimenetelű történetek is. Kívánom, hogy az utóbbihoz tartozz!
2017. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!