Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikortól néz a védőnő...

Nektek mikortól néz a védőnő haskörfogatot és szívhangot?

Figyelt kérdés

Voltam nála, 17 hetesen és semmi ilyesmit nem csinált. Már harmadjára voltam nála és családlátogatáson is volt kinn.

De mindig csak pisit néz, bediktálom a súlyom, vérnyomást megméri, megbeszéljük, hogy ugyanazokat a vitaminokat szedem-e, meg adminisztrál, elmondja mi a következő vizsgálat, de már szokott addigra időpontom is lenni rá, aztán ennyi igazából.

Mondta, hogy lassan figyeljem a magzatmozgásokat, mondtam, hogy már éreztem, félig kiröhögött, hogy az még nem lehet.

A tájékoztatón amit adott már az szerepel, hogy kéne néznie.



2017. jan. 18. 09:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én azért sajnálom, hogy nem nézi ezeket. Meg a "beszélgetést" is hiányolom, mindig kapkod, siet, meg persze folyton késésben van. 3 perc alatt lezavar.


#7: A 14. héttől éreztem kb. és nem vagyok gyagyás, tehát tudom, hogy mit éreztem... de gondolom a tankönyvben nem ez van. :)

pl. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2017. jan. 18. 10:48
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
10es vagyok. Én is éreztem kb a 14. héttől, persze ritkán és nem is erősen. Nekem se akarta senki elhinni. Pedig tudom mit éreztem. És első baba. Szóval ne foglalkozz ezzel. Te érzed. :)
2017. jan. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

20. hettol kersegelte a valoban muzealis doplerevel!😂

Haskorfogatot sose nezett.;)

De miert nem cserelik mar le szegenyeknek ezeket az ocska carokat?!?!

2017. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Haskörfogatot nem nézett(még),lehet nem is fog. Szívhangot viszont a 20.héttől minden alkalommal nézi és a szívverések számát be is írja a kiskönyvbe. Mindig elsőre megtalálja és számolja. 28hkm
2017. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szívhangot a 20. hét után nézett, illetve egyszer előtte is pár héttel, mikor kijött hozzám, mert bepánikoltam, hogy baj lehet. A haskörfogatot is 20. hét után. Havi rendszerességgel találkozunk, a vérnyomás, súly, leletek átnézése, vizelet vizsgálat, szívhang, haskörfogad és a szeméremcsont-méh fundusának távolságának megmérése szokott lenni minden alkalommal, meg átbeszéljük, hogy van-e panaszom, miket érzek, mi a következő vizsgálat stb.
2017. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, én 16 hetesen kezdtem érezni és nem hitte el. Nem kell foglalkozni velük, te érzed, nem ő. :)
2017. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!