Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júniusra kiírt kismamik, hogy...

Júniusra kiírt kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Tudjátok már a nemét? Érzitek már a babátok mozgását? Hol tervezitek a szülést? Fogadtok fel szülésznőt?
2011. jan. 29. 13:48
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Szia! :) Igen, en nagyon is erzem, tegnap apukat arcon rugta, amikor hallgatozott :) Csutortokon volt ultrahang, ott azt mondta a no, hogy abbol, amit lat, kislanynak nez ki, de nem mer ra fogadni. En Angliaban szulok, nagyon rendesek, nem kell szulensznot fogadjak.
2011. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Hello! Nekünk kisfiú lesz, ez már szinte 100%. :) Nagyon sokat mozog, apu is nagyon sokat érzi már. Szülésznőt pedig akarunk felfogadni.
2011. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én június 4-re vagyok kiírva, de úgy érzem, hogy május vége felé már meglesz a baba. A 18. heti ultrahangon elég magabiztosan állította az orvos, hogy kislány. December vége óta mocorog, egyre aktívabban. Siófokon fogok szülni, és akarok szülésznőt fogadni, de még nem tudom, hogy kit.
2011. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:

Én juni 28-ra vagyok kiírva. 100000000000 % hogy kisfú...láttuk 4d-n a fütyijét :)))de már a 12. heti uh megmondták h fiú:)


Van szülésznőm meg orvosom is, a Jahn Ferencbe fogok szülni már másodjára.


Baba szépen rugdos, csak a húgyhólyagomat leginkább mert még nem fordult be.

2011. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Szia, en junius 10-re vagyok kiirva, en mar 17 hetestol erzem mindennap a babat, nagyo erosen mozog, meg sajna nem tudjuk a nemet, szegyenlos, az elsovel is a vege fele tudtuk meg pedig havonta mentem ultrahangra. Nem fogadok szulesznot.
2011. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Mi június második felére várjuk a babát, és, ha minden igaz, a kisfiamnak hugicája érkezik. Mivel sajnos van rajtam egy kis súlyfelesleg, nem érzem annyira a mozgolódást, inkább csak esténként, ha fekszem. Én még gondolkodom a szülésznő kérdésen, de most inkább az igen felé hajlok. Köszi a válaszokat, és várom a többiekét is!
2011. jan. 30. 12:19
 7/45 anonim ***** válasza:
Hali! Június 21.-re vagyok kiírva!:) Holnap megyek a 20 hetes UH-ra, remélem megmutatja magát, mert már nagyon kíváncsi vagyok a nemére.:) Egy hete mocorog a kis drága odabent, nagyon érdekes élmény ez számomra, első terhesség. Amúgy teljesen jól vagyok, legalábbis szerintem minden rendben.:)
2011. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én júni 23-ra vagyok kiírva, de 2héttel nagyobbnak mérték a kis kukacost. :-) Így lehet előbb megérkezik. Van már egy 1éves kisfiúnk, nem volt nála sem fogadott dokim, sem szülésznőm, és most sem tervezem. A Bajcsyban fogok szülni, ott nagyon rendes mindenki, így nincs rá szükség. Nálunk főként akkor mocorog, mikor pihennék, ami egy 1éves gyerkőc mellett nem könnyű. Ekkor rázendít az öcsike. :-) Ez van, de imádom!!!! :-) Gratula mindenkinek.
2011. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
Szia. Én június 28.ra vagyok kiírva. 3 hete érzem a mocorgását, de Apa még nem érzi :) Én 16. héttől nagyon jól vagyok. Addig szenvedtem a mindennapi hányástól. Úgy volt, hogy szülésig nem akarjuk megtudni a nemét, de a múlt héten eldöntöttem, nem fogom júniusig kibírni, így a héten megyünk 4D-re. :) Szülni a Jahn Ferencbe fogok, ott szültem a kislányomat is. Mivel a dokim már nem vállal szülést, csak szülésznőm lesz.
2011. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

Szia!


Én június utolsó vagy július első napjaiban járok le:)

2 hete érzem biztosan a babát, apa is. Nagyokat moccan, egyszer - kétszer meg is ugrasztott! Sajnos itt ahol élünk a 12. heti uh. után 22. heti jön majd februárban, és a 12. hetin meg nem szabad semmit mondani a baba neméről az orvosoknak...úgyhogy.. most türelem türelem...az elején kislányt éreztem, az uh. után kisfiút, most egyre biztosabb vagyok benne, hogy lány, de már olyan jó lenne tudni!

Itt nem doki hanem szülésznő van csak jelen a szülésnél, akit lehet választani...de én úgy döntöttem kórházat választok, és majd meglátjuk ott kiket lehet!

2011. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!