Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ver es feherje a vizeletben?

Ver es feherje a vizeletben?

Figyelt kérdés
Igen ezzel a kerdessel az orvosomhoz fordulok de mar csak hetfon tudok hozza menni elegge megvagyok ijedve.semmi lathato jele nincs pl a vernek sem tisztasagi beteten sem pisi kitorlesnel.most kaptam meg e-mailon az eredmenyt.esetleg ha valakinek volt mar ilyen.kerem irjon.25hetes km
2017. jan. 20. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Baktérium nincs benne? A dokidat nem tudod most felhívni?
2017. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bakterium is van benne.
2017. jan. 20. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt én antibiotikumot kaptam rá és a következő héten már nem volt semmi gond
2017. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Húgyúti fertőzésnek tűnik. Lehet fog kérni a dokid tenyésztést is, de lehet csak felír antibiotikumot.

Nekem is volt 16 hetesen baktérium+fehérje a vizeletemben (vér nekem nem), én augmentint kaptam és a kontrollon minden rendben volt.

1-es voltam.

2017. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendben lesz minden! Kapsz rá antibiotikumot, olyat ami nem árt a babának pl.: Augmentin-t ahogy már az előttem lévő is mondta. Addigis tessék nagyon sokat inni!!!! Lehetőleg egyszerre, tisztuljon az a hugyút!!
2017. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!