Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet tornázni Rubint Réka...

Lehet tornázni Rubint Réka dvd-re terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Légy bombajó kismama dvd-jét lehet csinálni terhesség alatt? Volt aki végig csinálta a 9 hónap alatt és rendben volt minden? Hogy bírtátok? :)

2017. jan. 21. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól, csak amit bírsz, annyit csinálj!
2017. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Én nem terhesen sem bírtam végigcsinálni. Légy óvatos, szerintem! Főleg, ha most kezded!
2017. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szerettem nagyon. Végig nem bírtam csinálni, csak amennyi jól esett, kb 20 perc. A négykézlábas gyakorlatokat kihagytam, mert nagyon húzódott a hasam tőle.
2017. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Kizárólag akkor, ha terhesség előtt hónapokig/évekig végeztél hasonló gyakorlatokat.

Ha most kezdenéd, akkor nem szabad.

2017. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csináltam, de volt, amit kihagytam, vagy lassabban, kevesebbet csináltam belőle.
2017. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Az a kérdés, hpgy a terhestornát lehet-e csinálni terhesen? Igen, lehet. Minden tornára igaz, hogy ha nem bíród, ne csináld, több alkalom után hozzá fogsz szokni, de ne eröltesd. Szerintem, aki nem tudja megcsinálni ezt a dvd-t igen rossz erőnléti szinten van, bár én sem tudtam csinálni vészes terhességi hányással, ha normál állapotban vagy, akkor menni fog. Youtube-on vannak pár percees rubint réka kismama videók is, azokat betegen is csináltam.
2017. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!