Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rubint Réka hogy őrizte meg...

Rubint Réka hogy őrizte meg az alakját 3gyerekkel? Mindvégig terhesség alatt is?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy más már enyhébb sporttól is rosszul lesz. Van egy ismerősöm nagyon izmos volt mikor teherbe esett,folytatta is a sportot de megnyílt a méhszája. A Réka mi a fenét csinált,hogy alig hízott és a teste is végig kifogástalan maradt??? Neki nem voltak panaszai,bajai?? -hányás,vérzés,szédülés,kívánósság stb- Esküszöm elképzelni se tudom hogyan csinálhatta :D

2013. máj. 15. 11:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok Rubint Réka,de szülés után is tökéletes az alakom,és a terhesség alatt is csak 9 kilót híztam.

Pedig rengeteget ettem.Nálam a titok a genetikában rejlik.

46 kiló vagyok és 168 cm.

4 hónapja szültem

Hogy ő miket csinált arról fogalmam sincs :D

2013. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres sport, kitartás és mázli :) Ennyi a titka :)
2013. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%

A sebész kése csodákra képes :P


Amúgy alkat kérdése az egész, 11 kg-t híztam a 9 hónap alatt, szülés után 1 héttel már úgy néztem ki mint előtte, az orvosom meg is jegyezte, ha nem nála szültem volna, el se hinné, hogy most szültem :) - én nem sportoltam, ettem, amit kívántam, szerencsés alkat vagyok :)

2013. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Kitartás, rendszeres sport, genetika, szerencse... és pénz, mert én nem tudtam volna a munka mellett napi edzésekre eljárni, illetve az első terhesség alatt igen, de a másodiknál már nehezen úgy, hogy ott volt a másik.

Ő bébiszityót hívhatott és lehet bejárónője. Átlag anyu, aki ülőmunka után 6 hónapos terhesen rohan a másikért az oviba, utána próbálja összekapni a lakást és közben a gyerekkel is foglalkozni, az nem arra vágyik, hogy este 10-kor még tornázgasson, hanem felborul a fáradtságtól mint egy büdösbogár.


Mivel neki a mozgás és a teste (jó értelemben gondolom) a munkája és nem könyvelő és az irodában kell ücsörögnie napi 8 órát, ez is segítette.


Az meg hogy nem nyílt meg a méhszája vagy nem kellett végigfeküdnie a terhességeket, az szerencse.


Szóval sok-sok apró dolog összeadódott. Neki összejött, másnak nem.

2013. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát ez az,hogy az ismerősöm is nagyon mániákusan eszik és sportolt is mindig is,folytatta terhesség alatt is,de megnyílt a méhszája és most befektették jó pár hétre a kórházba. Ott meg zokog mert elvonási tünetei vannak a mozgáshiánytól. Én azt nem értettem,hogy olyan aktív mozgás mellett hihetetlen,hogy semmi komplikáció sem lett (a 3terhesség közül egyiknél sem). Mert látom,hogy egy "átlag " nőnek már fele annyi mozgástól baj van,pedig ő is sportol mióta az eszét tudja.
2013. máj. 15. 11:43
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Rubint Réka nem átlagnő úgy értem neki az egész élete ekörül forog hogy hogy néz ki mennyit sportol stb.

Szerintem egyébként egyre jobban túlzásba viszi. Nekem eleinte nagyon szimpatikus volt, olyan átlag nőnek tűnt aki eléri amit szeretne, sikeres, sportol, követhető az élete stb.

Aztán egyre durvább lett, nem telik el úgy nap hogy ne sportolna fut 10-12 km et reggel aztán tornázik, aztán edzőterembe megy izmot építeni aztán órát tart utazgat az országban, nemrég írta is hogy aug.végéig nincs egy szabad hétvégéje szóval nekem ő már túl sok lett. Sajnos:(

Túl izmos, 2szer olyan izmos mint a férje, vagy bárki.

Ezt csak azért írtam le így "bevezetőnek" hogy már császár után 2 héttel órát tartott és pár héttel rá ugyanúgy visszatért a szokásos erőteljes mozgásához edzéshez. Én úgy érzem hogy totálisan túlzásba viszi, ezt a mozgás témát is már átesett a ló túlsó oldalára.

Ami nekem furcsa hogy ő nem menstruál és soha semmilyen betegséget nem kap el évek során se? mert minden egyes napp fitt és friss és sportol stb. gondolom durva mensivel vagy 40 fokos lázzal ezt nem tudná megcsinálni, de ő már olyan mint egy robot lassan hogy se betegség se semmilyen emberi dolog nem gyötri:) Nem akarok neki rosszat félreértés ne legyen, csak nagyon furcsállom:)

Terhességei alatt úgy tudta folytatni ezt az életmódot gondolom hogy eddig is azt szokta meg. Tehát ezt az én dokim is elmondta hogy LEHET terhesen sportolni , ez egy tévedés hogy nem, csak mindenki maradjon a saját szintjén tehát ha eddig élsportolt akkor sportolhat tovább (edzés is akármi amíg panaszmentes) de ha soha nem csinált semmit, ne terhesen kezdje el.

2013. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen tényleg szerencséje volt!! Ő maga mesélte egy riportban,hogy milyen sokat futott a terhesség alatt is. Hihetetlen!! Az a nő tényleg a terminátor!! :D
2013. máj. 15. 11:44
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen az t én is furcsálom,hogy soha nem beteg vagy puffadt vagy menstruáció vagy bármi. Folyamatosan kocka has,alacsony testzsír :)) Mondom én,hogy a Terminátor személyesen!! :D
2013. máj. 15. 11:46
 9/23 anonim ***** válasza:
6 os vagyok igen ez lemaradt amit más írt előttem hogy pénz kérdése is sok minden mert valóban 3 gyerekkel mondjuk ha nem lenne aki takarítja a házat hozza viszi a gyerekeket segít neki mindenben akkor ezt az életet nehezen valósíthatná meg. Ez nem irigység csak tényként írom.
2013. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ő is valószínű szerencsés géneket örökölt + az életmódja a sport + óriási szerencse, hogy terhessége alatt végig mozoghatott.

Egyébként, mint előttem is írták, ezt szerencsés génekkel nem nagy kunszt így végogcsinálni, én is mindkét terhességem után 1 héttel már a régi farmerjaimat hordtam, nulla sport mellett.

Most várom a 3.-at, 19 hetesen +2 kg-nál tartok és nem éhezem, sőt. Csak a pocim nőtt, a seggem meg mintha kissebb lett volna, remélem a végén sem fogok panaszkodni :)

2013. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!