Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukor terhelese vervetelre ha...

Cukor terhelese vervetelre ha nem megyek el lesz kovetkezmenye?

Figyelt kérdés
Nagyon felek a tutol es mar a gondolatatol is kiraz a hideg hogy ketszer vesznek vert :(
2017. jan. 23. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Hát, ha terhességi diabéteszed van (nincs jele), akkor azt kezeletlenül hagyva ártasz a babádnak! ( Még halva születés is lehet a következménye.)

Ehhez képest 'elég' jelentéktelennek tűnik, hogy te félsz a tűtől... nem?! Különben is; erőt kell venned magadon, lesz még a végéig 2-nél több bökésed is! Ne légy gyerekes! A kisbabádról van szó!!!

2017. jan. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kezeletlen diabétesz okozhat szív és érrendszeri betegségeket is a magzatban, igen halvaszülést is, óriásbabát, egyébként amíg kórházban voltam egy 31 hetes kismamát császároztak mert nem tartotta a diétát, a baba az intenzíven kötött ki, mert felborult a cukorháztartása, ez nem játék! Egyébként nem tudom mi lett vele végül. Én ezektől jobban tartok, mint 2 szúrástól.
2017. jan. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon nem mindegy, rendben van -e ez az érték.

Nekem sem volt semmi tünet, jól éreztem magam, mégis rossz lett az eredmény. Az éhgyomri érték pedig mindig jó volt, mégis.

Nézz utána, miket okozhat a kezeletlen cukorbetegség.

A szüléssel mi lesz? Azt hogy fogod megúszni?

2017. jan. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon félek a tűtől, nemsokára én is megyek ilyen vizsgálatra, nem repdesek az örömtől, de tudom, hogy muszáj, pláne hogy nekem már volt terhességi cukorbetegségem, bár fel sem merült bennem, hogy ne menjek el a vizsgálatra sem most sem akkor. Ezzel úgy vagyok, hogy ezzel jár, valahogy csak leveszik én meg túl leszek rajta. Tényleg nincs tünete, viszont ha mégis terhességi cukor van a dologban akkor szigorú diéta van, ha nem tartod be akkor bizony árt a babának és neked is. Komoly következmények vannak. Nem véletlenül van ez a vizsgálat, régen ugyan nem volt, de biztos azóta bebizonyosodott, hogy szükséges.

Ha belegondolsz akkor ez a két szúrás semmi a szüléshez képest, ott még infúzió is van, ráadásul 1 napig benned is marad a branül vagy minek mondják, nálam legalábbis így volt. Sőt gátmetszés is van sok helyen, varrnak is szülés végén áltaában mert szükséges, szóval annyi szúrkálás jön még, hogy ez a kettő már eltörpül.

De amúgy hidd el megértelek!!!!! Én valahogy így fogom fel és valahogy túl leszek rajta, biztos nehéz lesz, mert én sem bírom a tűt, de idágig is le tudták venni.

2017. jan. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon felelőtlen vagy, és éretlen a gondolkodásod. Egy pár vérvételen még át fogsz esni. Vegyél erőt magadon, és menj el, ez nem játék! Nem fogom a többieket ismételni, ők már leírták a lehetséges következményeket.
2017. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a terhesség legrosszabb része. Egy vetélés pl. műtéti befejezéssel sokkal rosszabb.

És azon gondolkoztál már, hogy fog kijönni? :)

2017. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sylvi860617 válasza:
Az én dokim mindig olyan cukros vérvételre küld ahol reggel enni kell észre egy órára vesznek vért. Azt mondja ez is van olyan pontos mint a terheléses. A második babámat várom és most is ilyenen voltam. Próbálj ilyenre menni ott legalább csak egyszer szúrnak.
2017. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár az én dokim is ilyenre küldene engem, de nem a vérvétel miatt, hanem egyszerűen elborzaszt a tudat, hogy annyi cukrot kell meginnom 5 perc alatt, amennyit normális esetben egy tepsi süteménybe teszek, amit 3 napig eszünk a férjemmel, és amire mindenki azt mondja, mennyire egészségtelen...
2017. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!