Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vitaminokat kell/ajánlo...

Scream85 kérdése:

Milyen vitaminokat kell/ajánlott szedni a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nektek ajánlott valamit az orvos? vagy szedtetek valamit saját ötletből?
2017. jan. 24. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ajánlotta az orvosom,hogy érdemes terhesvitamint szedni.De valamelyik orvos ellenzi mert szerintük felesleges.

Az első terhességem alatt a Gravidát szedtem,dehibátlan attól erős hányingerem volt utána ha nem volt tele a gyomrom és úgy szedtem be.A mostani terhességem alatt az Elevit plust szedem.Ettől semmi bajom!Plusz a Magne B6ot.

19hetes kismama

2017. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos Femibiont ajánlott, a védőnő Gravidát, vagy Elevit Plust. Amikor kiderült a terhesség Femibiont vettem, de amikor elfogyott egy doboz, akkor Gravidára váltottam. Nekem is hányingerem van tőle, ha éhgyomorra veszem be, ezért mindig kajálás előtt/közben szoktam. Mellé szedek még Magne B6-ot, és Omega 3-at.
2017. jan. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ajánlotta a nőgyógyász, én Elevitet szedtem. Emellett még halolaj kapszulát, D vitamint, magnéziumot és télen C vitamint is. Vasat is kellett, mert kicsit vérszegény voltam. Nem lett óriásbébi, és kicsattan az egészségtől szerencsére :)
2017. febr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!