Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész terhesség alatt nem...

Egész terhesség alatt nem ajánlott a strand/élményfürdő?

Figyelt kérdés

Vagy csak az első 12 hétben illetve,ha van valami probléma a terhességgel?



Az első házassági évfordulónk lesz és ez azért is lenne különleges,mert a 9 év alatt én szerveztem eddig mindent (kirándulás,szülinapok, esküvő utáni 3 napos pihenés egy wellnes szállodában...stb) és tavaly kikötöttem,hogy innentől kezdve a férjemé a házassági évforduló, azon belül is egy utazás megszervezése. Csak dolgozunk látástól vakulásig, nagyon nagyon ritkán megyünk el valahova is, úgyhogy ennyit megtehet. És szervezi is,de most a terhesség útját állhatja? 14 hetes vagyok, csütörtökön megyek az orvosomhoz. Addig is jó lenne tudni,hogy ki hogy volt vele. Miskolctapolcát és Egert emlegeti (előbbin voltunk esküvő után)


2016. júl. 25. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, maximum tengerbe vagy óceánba szabad menni.
2016. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tengerre menjetek. Oda nyugodtan lehet, en is voltam terhesen.
2016. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Tenger.

Ha a strandon kapsz egy huvelyi fertozest ami felszall, az nagyon konnyen veteleshez vezethet, ez nem jatek, en nem kockaztatnam.

2016. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha zarva a mehszajad nyugodtan mehetsz furdeni. :)
2016. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A dokit kell megkérdezni. Az enyém, egyiknél sem tiltott. Voltunk wellness hétvégén is mindkét terhességemkor, voltunk tengeren is. Nekem semmi bajom nem lett. Sőt, tavaly a 40 fokban voltam állapotos, a nap felét az itthoni medencében töltöttük.
2016. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg ne közösségi strand legyen és ne forró termálmedence. Illetve amit az orvos enged. Nekem is mindháromnál engedte sőt az úszást kifejezetten ajánlotta. Mindig olyan wellness szállóba mentünk ahol külön úszómedence volt.
2016. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Enyém azt mondta, hogy belefér. De inkább természetes vizek, és leginkább tenger.

Én voltam egyszer strandon is (Lipót), annyira meleg volt a tavalyi nyár, hogy nem bírtam már itthon.

Orvos és védőnő annyit mondott, hogy jól tettem.

2016. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!