Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férjetek hogy birja ezt a...

Férjetek hogy birja ezt a kaja utáni kívanossagot ami folyamatosan valtozik?

Figyelt kérdés
Volt h brokkolilevesre vagytam majd szegeny elment a boltba megfozte ettem utana olyan rosszul voltam h ki kellett onteni az egeszet. En elegge legyengultem a rosszulletektol uh ő megy mindig boltba de szegeny mindennap megy mert mindennap mast kivanok de nem tehetek rola;((( heten inkabb hazajottem videkre mert ferjem teljesen kimerult ejszaka azert nem tudott aludni mert rosszul vagyok olyankor felebred ram;(

2017. jan. 24. 22:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
96%

:-D

Édes vagy!

Szóval nem azt eszed,ami van,mert attól hánysz,csak aza jó,amit megkívánsz,de mint a mellékelt példa mutatja,attól is hánsz!

Akkor kérdem én tisztelettel,nem mindegy,mitől hánysz??

És igen,ugráltatod! Meg lehet ezt normálisan is oldani, ha pl.délutánra már jól vagy,almehetsz te is a boltba. Ha nem emelhetsz vegyél banyatankot és húzd.

Nekem nagyon is hiszti ez,amit levágsz! Csak aztán a többi gyereknél nem lehet már eljátszani...mert a 2-3-4 éves gyereknek nem igazán mondhatod,hogy anya azért fetreng egész nap és nem játszik veled,mert rosszul van és kívánós.

2017. jan. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
95%

Hát, egyszer volt olyan első terhességemnél, hogy adjuramisten azonnal görögdinnyét, de mivel este 8 volt még csak és augusztus, ez nem okozott akkora megoldhatatlan problémát... :D

Kiönteni a brokkolilevest? Ember, magadnál vagy te??? o.O Mért nem ette meg a férjed, vagy te másnap? Tök igazat adok a többieknek, hisztizel. Nem kell megenni, amitől rosszul vagy, de a főzni nem tudó férjet főzésre kényszeríteni, aztán meg kihajítani az ételt, hát ez gáz. Akkor inkább rendelj egy étteremből, azt fekve is lehet.

Én tudom, hogy szar a folyamatos hányinger, de azért nem kell eljátszani a hattyú halálát, na.

2017. jan. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
31%

Mennyi rosszindulatu pulyka gyult itt ossze edes jo anyam :)


Kerdezo: mindenki mashogy viseli. Van aki ugy mint Te es van aki ugy hogy 8 honaposan Tankcsapda koncerten ugral. Aki leszolja a masikat mert nem olyan eros mint o az nem rendelkezik tobb empatiaval mint egy "bibibiii en domperem szebb" ovodas. Ne foglalkozz veluk. Igen, lehet hogy hisztis vagy, na es? Nem mindenki ugyanugy viseli a rosszuletes idoszakot ahogy a szulest sem. Valaki meg se nyikkan, valaki vegig ordit.

Megis, ha ertelmes felnott no vagyok, nem szolom le a masikat hogy mit hisztizik mert ettol en nem leszek tobb vagy jobb. Amelyik meg egyenesen le hisztis pi***-zott melysegesen szegyeljje magat, hogy lehet valakivel ilyen mocsok modon beszelni ilyen aprosag miatt?


Nem a hiszti a nagyobb baj egy no viselkedeseben es nem is az a kartekonyabb. Hanem a rosszindulat, karogas, falkaban tamadas es alazas.


Kerdezo, szerintem torold a kerdest mert tyukol lett belole es jol telisz*rtak :) Gratulalok a parodhoz, igazi osszetarto csalad lesztek, boldog babavarast :)

Tobbiek meg tanuljanak empatiat vagy nemi egyebb felnott vonasokat, nem attol vagytok kenyek ha okadas kozben foztok hanem ha elfogadjatok hogy nem mindenki egyforma es ennek alapjan segitetek ha kerdez.

2017. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
54%
Aha összetartó család. Előre látom, ahogy anyu lelép a mamához a csecsemővel, mert apu nem tud tőlük aludni, hehe... 3:)
2017. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
30%

Es eggyel fentebb a rosszindulat masodik lepcsoje lathato.


Ennyire butak a nok. Amikor mar nincsenek ervek, akkor elkezdenek vagdalkozni esz nelkul es a jovot illetoen josolgatni valamit amirol ugy gondoljak nagyon faj majd a kerdezonek. Ohh ezerszer inkabb egy "hisztis" mint egy ostoba..

2017. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem rosszindulat. De én is nagyon túlzásnak érzem ezt a viselkedést.

Tudom mindenki máshogy viseli, első terhességemnél én is nagyon rosszul voltam, de azért van egy határ...és azért bem kéne hülyét csinálni a párunkból. Még mindig nem tiszta, hogy miért is kellett kiönteni a levest, fedővel nem jön ki a szag, meg amúgy is mindentől hányingered van rulajdonképpen, szóval tök mindegy.

Kicsit próbáld magad össze szedni, és nem ennyire elhagyni, neked is jobb lesz.

2017. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol, kerdezo?
2017. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
92%

Felnőtt embertől nehezen viselem el a hisztit,mert ez hiszti és nem más.

Igen,biztos szr neki,biztos rosszul van,de mindennek van határa! És ez a határ az,amikor elugrasztod a szeretted,mert te brokkolilevest akarsz enni azonnal,az elmegy,megveszi,megfőzi,te meg utána kiborítod!

Nálam itt a határ! Idő és pénzpazarlás! Otthon van,két fetrengés között ráér kigondolni,hogy hogyan is lenne célszerű beosztani az időt,és tudatosan vásárolni!

Egyszóval tervezni! Nem adhoc ugráltatni mást!

2017. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
89%

Hála az égnek, én csak terhes vagyok, nem idegbeteg hisztérika.

Úgyhogy köszöni szépen, remekül viseli. Annak ellenére, hogy volt két missed ab, ami őt is megviselte, és ha azt mondom, hogy a széltől is óv, akkor enyhén fogalmaztam.

Egyébként szakács, tehát ha nem vagyok terhes, akkor is első szóra megfőz nekem bármit, amit megkívánok.

A hányás is ismerős, még a félidőn túl is bármitől képes voltam rókázni.


De ettől még sose éreztem magam felhatalmazva, hogy hül.yét csináljak a férjemből, és ugráltassam, mert most terhes vagyok, és megtehetem.


Nekem az a fura, hogy pont a kérdező tesz úgy, mintha a férje lenne a mintapár. Vidékre kell mennie a kismamának, mert nem tud tőle aludni. Mi lesz itt akkor ha a baba hajnali 2 és 4 között énekórát tart, mert ő kialudta magát?

Nekem inkább az az érzésem, hogy a boltba rohangálástól és a körbeugrálástól fáradt el, nem attól, hogy este kétszer felkel a kérdező.

2017. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
87%
Ja, igen;) Elvonul otthonrol. Mintapar;) Meg o osztja az eszt.
2017. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!