Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férjetek hogy birja ezt a...

Férjetek hogy birja ezt a kaja utáni kívanossagot ami folyamatosan valtozik?

Figyelt kérdés
Volt h brokkolilevesre vagytam majd szegeny elment a boltba megfozte ettem utana olyan rosszul voltam h ki kellett onteni az egeszet. En elegge legyengultem a rosszulletektol uh ő megy mindig boltba de szegeny mindennap megy mert mindennap mast kivanok de nem tehetek rola;((( heten inkabb hazajottem videkre mert ferjem teljesen kimerult ejszaka azert nem tudott aludni mert rosszul vagyok olyankor felebred ram;(

2017. jan. 24. 22:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
12%

13-assal értek egyet. És onnan is látszik hogy igaza van, hogy lepontozta mindenki aki magára vette...

Nem azzal van a baj, hogy a többség nem ért egyet a kérdezővel, hanem a stílus. Egyébként én is túlzásnak érzem ezt a dolgot. Ha mindentől hánysz, akkor fölöslegesen próbálkozik a férjed. Inkább keress egy olyan ételt, amit mindig meg tudsz enni és akkor abból vegyetek többet otthonra. (pl.: kifli meg kakaó) Így nem kell a boltba szaladgálni.

Azzal viszont nincs semmi baj, hogy segít. De ahogy ő téged kímél, te is próbáld róla levenni a fölösleges terheket.

Egyébként számomra ijesztő, hogy a válaszolók 90%-ának a férje nem tud főzni recept alapján se és ülve képesek rántott húst sütni emiatt, mikor rosszul vannak.

És a hölgyek szerint ez rendben van így.

Egy felnőtt ember tudjon már pár alap dolgot, vagy receptből bármit amihez megvannak az alapanyagok meg eszközök.

2017. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, majd ha újra terhes leszel, és el kell látni a másik gyereket is, akkor nem fogod csinálni ezt a hisztit, első terhességnél még azt hiszed hogy körülötted forog a világ, aztán később rájössz hogy nem.
2017. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
51%

Miert lenne furcsa, hogy egy ferj nem foz? Nincs raszorulva.

Hetkozben en sem fozok. Rendeljuk.

2017. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesek vagytok mind a ketten. Ha a férjed már ettől kimerült, mi lesz ha ott lesz a gyerek?


Én a második gyerekkel voltam veszélyeztetett, kórházban voltam. Ő meg ellátta a háztartást, a nagy gyereket, dolgozott, minden nap meglátogattak és hoztak valami kaját. Mégsem kellett vidékre mennem mert kikészült.

2017. jan. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudok mit kezdeni vele mert ha nem azt eszem amit megkivanok akkor hanyok...ezt olyan nehez megerteni?"

"Volt h brokkolilevesre vagytam majd szegeny elment a boltba megfozte ettem utana olyan rosszul voltam h ki kellett onteni az egeszet"


Attól is rosszul voltál, amit megkívántál...

Akkor nem gondolod, hogy nem kellene csicskáztatni a férjed feleslegesen?

Ezt nem rosszindulatból mondom, de ez tényleg tömény hiszti. Adj hálát az égnek, hogy megteheted a pároddal.

Én szerencsére végig jól voltam terhesség alatt, és nem voltam kívánós. Úgyhogy erről nem is írok.

DE! Beteg soha nem vagyok szerencsére. Viszont hétvégén annyira rosszul voltam, azt hittem, nem élem túl a napot. Fejfájás, hányinger, gyomorgörcs, émelygés, remegés, minden. A 4 éves fiamnak nem mondhattam, hogy kicsim most teleportálj valahova máshova, mert nem tudlak ellátni. Férjem dolgozott, nem jöhetett haza.

SZóval ebédet főznöm kellett, este fürdetés, altatás...

Addig használd ki a férjed, amíg megteheted. Mert lesz szitu, amikor hiába vagy a halálodon, akkor is teljesítened kell (legalább egy minimumot)...


Ja, és arra már nem is mondok semmit, hogy kaját dobtok ki, mert te rosszul vagy...

2017. jan. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
97%
Egész jól viseli, mert ha bármilyen ételt megkívánok azt én megfőzöm vagy megrendelem. Ha csak olyan dologról van szó, amit csak be kell szerezni (pl. savanyú káposzta a múltkor), akkor munka után ment a boltba és megvette nekem. Vagy lerohant a cukiba és hozott krémest. Sztem aranyos a férjed, hogy így próbál segíteni. De egy picit lehet te is tudnád tehermentesíteni. Arra nem gondoltál még, hogy leülsz a net elé, végiglapozod a kínálatot, hátha megkívánsz valamit és megrendeled? 1-2 nap biztos van olyan étel. Tudom, hogy borzasztó az a rosszullét és olyankor még főzni is nehéz, mert öklendezel mindentől, de abban igaza van sok válaszolónak, hogy a második babánál ezt már nem fogod tudni megcsinálni, mert az első ott lesz és őt bizony el kell látni. Én sajnos hányingerrel is főztem, mert a 2,5 évesemnek kell főtt étel ebédre, apa meg dolgozik reggeltől estig. Ha nagyon nem ment, akkor rendeltem. Remélem hamar elmúlik a rosszulléted!
2017. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
6%
Ne foglalkozz senkivel Kérdező, rosszindulatú mintaanyukák vannak csak itt (tisztelet a kivételnek aki normálisan válaszolt).. Az én párom is egy csoda, mindenben segít, mosogat is helyettem, pedig utálja :) Értékeld a párod, az a fontos és akkor minden rendben lesz. Ez az állapot úgyis elmúlik hamarosan, én se kívántam semmit sokáig, ha mégis beugrott hogy hú, de ennék egy sajtburgert, akkor este 10kor is felment és vett nekem. Ez nem hiszti, ez akkor gáz ha a másik fél nem vevő rá, és nem akar segíteni. Ha önszántból csinálja akkor szerintem semmi baj nincs ezzel :) Az meg hogy ki kellett önteni, hadd ne kelljen már magyarázkodnia hogy a saját háztartásában kiönt valamit vagy nem. Senkinek semmi köze hozzá, a párja úgyis szóváteszi, ha sok már neki a "hiszti" :)
2017. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
98%

" Az én párom is egy csoda, mindenben segít, mosogat is helyettem"


Édes jézus! Mosogat HELYETTED??? Hát,b+, nem ő is ott lakik veletek,nem ő is eszik abból az edényből? Nehogy már ennyitől legyen egy férfi csoda,hogy elmosogat. A társai vagytok egymásnak,nem a cselédjei! Nem neked segít,hanem ugyanúgy az ő feladata is. Ha te megfőzöl és elérakod a kaját,ne fájjon már utána neki elmosogatni! Ezt hívják munkamegosztásnak! Ha egyedül élne neki kéne mindent megcsinálni!

2017. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 gabriell88 ***** válasza:
95%

Kedves kérdező! Engedd meg, hogy leírjam a történetem.

6 korai vetélés után kiderült, hogy gluténéruékeny, inzulinrezisztenciám és csak , hogy tetézzem autoimmunbetegségként trombózis miatt szúrnom kell magam. Most 12 hetes vagyok magas rizikófaktorú terhességnek nyílvánítottak. Feküdnöm kell, nem emelhetek és sétálnom se szabad sokat. A férjem a legjobb a világon spjat segít, de ennek ellenére mosok, főzök, takarítok. Hogyan ? Mosáshoz ülve válogatom szét a mosni valót , amit a gépbe rakok azt egy nagy lavorba teszem, majd mivel nem emelhetek odarugdosom a gépgez, bepakolom ülve, kiszedve ugyan így. Főzés közben le le ülök, sőt főztem már úgy, hogy hánynom kellett és nem is ettem belőle. Egész nap otthon vagyok ki sem bírnám a felvéssel. Ez amit te csinálsz önzőség. A férjed dolgozik és mellette ellát téged akinek a hányáson kívül semmi baja. Én minden nap gyógyszerrel tartom fent a terhességet, mellette szigorú diétával, pedig én is kívánós vagyok, majd esténkén hasba kell szúrnom magam ahoz , hogy ne vetéljek el! Tedd össze a két kezed, hogy csak terhes vagy ! És legyél végre nő gyerek helyett!!!

2017. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
8%

Kedves 28-as!

Igen, képzeld tudom hogy társak vagyunk, egy példát hoztam fel hogy ebben is segít, mivel nagyon sokaknál ez nem alap dolog, elhiheted. Nem tudom hogy jössz te ahhoz hogy kioktass bárkit is, bármiről?! Undorító hogy mindenki csak pocskondiázni tud másokat. Nem, nyilván nem azért mondtam rá hogy egy csoda mert mosogat, de honnan tudnád, ha csak ezt a mondatot tudtad felfogni azzal a hatalmas eszeddel? :) Remélem a te férjed nem bánja hogy egy ilyen mocskos hárpiát vett el. Minden jót :)

2017. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!