Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyenge vérzés kora terhességnél?

Gyenge vérzés kora terhességnél?

Figyelt kérdés
Most derült ki hogy babát várok, de 2 napja gyenge vérzésem van. Nem állandóan csak reggel, és este felé. Először halvány piros volt, most már inkább ilyen barna folyás szerű. Clostyval és Duphastonnal sikerült a baba, és a duphastonnál oda van írva hogy vérzés előfordulhat szedése közben. Jelenthet gondot a babánál a vérzés? Nem fog elmenni?
2017. jan. 25. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az orvost a vérzésről.

Annál többet most szerintem nem tehetsz, hogy szeded a gyógyszert és pihensz. Minél kevesebbet idegeskedj!

2017. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Vagy gond, vagy nem. Ezt nem mi fogjuk eldönteni, hanem egy orvos, akinek van ultrahangja, és beléd lát.

Mindenképp menj el dokihoz, akár ma is, ügyeletre ha már más nincs. Ha a szakorvos azt mondja, hogy nincs semmi baj, akkor neki hihetsz.

De az, hogy mit mond pár laikus, akinek volt egyszer hasonló, az a te esetedben nem ad választ.

2017. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nem jutott eszembe agyk-ra irogatni amikir terhesen vérzésem volt.Azonnal az ovosomat hívtam!


Te is tedd ezt vagy menj be nézesd meg magad!Van akinél bajt jelent van akinél nem!

2017. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez így van! Terhesen semmilyen vénem normális, teljesen mindegy, milyen kezelés alatt állsz! Nekem 4,8 és 10 hetesen volt vérzés, az elsőtől szedtem a Duphastont és amikor a második vérzés volt, emelték az adagot. Lehet, hogy emelni kéne nálad is. Menj orvoshoz!
2017. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Beszéltem az orvosssal délután, és emelt a duphaston adagján.

Azt hittem hogy ez a mellékhatása a gyógyszernek, de úgy néz ki nem. Mondjuk szerencsére már nem tapasztalom ezt vérzés jellegű valamit.

Meddig kellett szedned az emelt adag gyógyszert kedves utolsó?

2017. jan. 25. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, örülök, hogy beszéltél orvossal! Onnantól a szedés végéig 3*1-et szedtem. 12-13. héten lehet elkezdeni lassan leépíteni. Minden jót kívánok! 😊
2017. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!